Одеса

Сторінка 5: Неврологи в Одесі

Лікар Невролог Азицька  Олена  Сергіївна на Doc.ua
41рік досвіду
Олена Сергіївна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії, з 40 літнім досвідом практики. Проводить консультації, лікування і діагностику в галузі нейрології, спеціалізується на захворюваннях як первинної симптоматики так і боротьба з посттравматичними наслідками.
Лікар Невролог Балухатий Юрій Васильович на Doc.ua
Кваліфікований дитячий лікар невропатолог проводить консультування з приводу діагностики, лікування і профілактики захворювання нервової системи у дітей.
Лікар Невролог Михайлова Марія Матвіївна на Doc.ua
До компетенції доктора входить діагностика і лікування таких патологій і захворювань, як: остеоходроз, грижі хребта, неврити, інсульти, енцефалопатії, ВСД, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера.
МедПраксіс
вул. Старорезнічна, 28на карті
Приморський
Лікар Невролог Інцін Костянтин Павлович на Doc.ua
Лікар надає консультативну, амбулаторну допомогу хворим неврологічного, нейрохірургічного та загальнотерапевтичного профілю. Проводить інвазивні лікувальні процедури (неселективний тромболізис, люмбальна пункція і параневральні блокади, лікувальна і косметична ботулінотерапія). Лікує невротичні розлади, в т. ч. депресію, панічні атаки, дегенеративні захворювання ЦНС
Поліклініка для всієї родини в жилмасиві «Радужный»
жилмассив «Радужный», 19/2на карті
Київський
Лікар Невролог Кіщук   Віталія Віталіївна на Doc.ua
Невролог, дитячий невролог займається лікуванням гіпоксично-ішемічної енцефалопатії, пологових травм, рухових порушень, епілепсії. Проводить діагностику та лікування синдрому вегетативної дисфункції, невралгій та невритів периферичних нервів, радикулопатії, гострих та хронічних больових синдромів у хребті та кінцівках.
Лікар Невролог Непомяща Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Невролог, фахівець в області консервативної терапії порушень мозкового кровообігу хронічного характеру і ішемічних інсультів. Проводить реабілітацію після травм (черепно-мозкових, а також спінальних).
Лікар Невролог Воєвода  Любов  Григорівна на Doc.ua
Лікар займається наданням кваліфікованої допомоги з акцентом на превентивну та доказову медицину,розробляє індивідуальні реабілітаційні програми для пацієнтів із використанням методів психологічної підтримки.
Лікар Невролог Горчаг Денис Михайлович на Doc.ua
Лікування захворювань хребта, хронічних порушень мозкового кровообігу, наслідків черепно-мозкових травм.
Лікар Невролог Гіміш Микола Васильович на Doc.ua
Гіміш Микола Васильович
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як головний біль, біль у спині, невроз, міжхребетні грижі, остеохондроз, спондилолістез, міофасціальний больовий синдром, невралгії, неврити, полінейропатії, тривожні розлади, депресії, панічні атаки, деменція.
Аксіс центр реабілітації хребта та суглобів
вул.Маршала Малиновського, 18 на карті
Хаджибейський
Консультація 650 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
чт 02  трав.пт 03  трав.сб 04  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Невролог, Психіатр Дергунова Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар-невропатолог, лікар-психіатр, проводить консультування з приводу діагностики і лікування захворювань нервової системи і психічних захворювань
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 chevron_right