Одеса

21рік досвіду
Лікар-проктолог, хірург вищої категорії
Лікар Хірург Шубладзе  Шубладзе  Костянтинович на Doc.ua
Шубладзе Шубладзе Костянтинович
Спеціалізується на абдомінальної хірургії, проктології, флебології і герніології, проводить операції на органах жовчовивідної системи, використовуючи малоінвазивні методи і лапароскопічні технології. Консультує пацієнтів з вибору методик видалення доброякісних новоутворень шкіри і м'яких тканин, судинних зірочок, має великий досвід використання сучасних технік, зокрема лазерної коагуляції, флебосклерозирования, радіохвильової коагуляції та ін. Активний учасник науково-практичних конференцій, семінарів за фахом, автор 17 друкованих статей в спеціалізованих виданнях, 2 монографій з хірургії.
Лікар Хірург, Проктолог Море Олег Анатолійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на проведенні гемороідектомії, висічення (видалення) свищів і кіст, розтині парапроктиту, латексному лігуванні гемороїдальних вузлів, висічення новоутворень прямої кишки. Лікує епітеліальний куприковий хід, парапроктит, анальний свербіж, недостатність анального сфінктера, дивертикулярну хворобу товстої кишки, періанальні гострі кондиломи, пухлину товстої кишки, анальні тріщини, неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Мамолог, Хірург, Онколог Хлівненко  Святослав  Михайлович на Doc.ua
Святослав Михайлович – лікар вищої категорії. Спеціалізується на хірургії, мамології та онкології. Виконує біопсію, трансдермальну біопсію та ін.
Лікар Дерматоонколог, Хірург, Онколог Максимовський В'ячеслав Євгенович на Doc.ua
В'ячеслав Євгенович спеціалізується на онкохірургії і онкодерматології. Проводить широкий спектр «відкритих» і лапароскопічних операцій при пухлинному ураженні органів черевної порожнини і малого таза. Займається лікуванням таких захворювань: рак шлунка, яєчників, товстої кишки, печінки, шкіри, передракових захворювань і т.д.
Лікар Хірург, Проктолог Прасол Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар-проктолог, хірург. Доктор з двадцятирічним стажем роботи підбере найкращий варіант лікування кожному своєму пацієнту.
Лікар Проктолог, Хірург Зайцева Анастасія Дмитрівна на Doc.ua
Хірург-проктолог проводить радикальну гемороїдектомія при необхідності, висічення кіст, розтин парапроктиту, латексне лігування гемороїдальних вузлів, операцію Лонго, тромбектомію гемороїдальних вузлів. Позбавляє від неспецифічного виразкового коліту, дивертикулярної хвороби товстої кишки, анальних тріщин, періанальних гострих кондилом
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Мамолог, Хірург Алієва  Світлана  Октаївна на Doc.ua
Алієва Світлана Октаївна
Світлана Октаївна — лікар вищої кваліфікаційної категорії . Володіє сучасними методами діагностики та лікування. Лікар має безліч позитивних відгуків та рекомендацій від колег і пацієнтів.
Лікар Офтальмолог, Хірург Усов Володимир Яковлевияч на Doc.ua
Усов Володимир Яковлевияч
Доктор медичних наук
Володимир Якович офтальмолог, хірург, лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Старший науковий співробітник. Тільки за останні 5 років успішно виконав більше 900 операцій з приводу таких захворювань очей як: катаракта, глаукома, птерігіум, виразки, більма, первинна та вторинна дистрофії рогівки, кератоконус та ін.
Virtus (Віртус) на Суднобудівній
Консультація лікаря-офтальмолога, комплексна діагностика зору 550 грн
вул. Суднобудівна, 1Бна карті
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right