Одеса

Сторінка 4: Хірурги в Одесі

Сьогодні, 5 Липня
Лікар Проктолог, Хірург Зайцева Анастасія Дмитрівна на Doc.ua
Хірург-проктолог проводить радикальну гемороїдектомія при необхідності, висічення кіст, розтин парапроктиту, латексне лігування гемороїдальних вузлів, операцію Лонго, тромбектомію гемороїдальних вузлів. Позбавляє від неспецифічного виразкового коліту, дивертикулярної хвороби товстої кишки, анальних тріщин, періанальних гострих кондилом
Лікар Отоларинголог, Хірург Бобров Андрій Леонідович на Doc.ua
Бобров Андрій Леонідович
Доктор займається діагностикою та лікуванням захворювань в сфері отоларингології. Спеціалізується в сфері ендоскопічної хірургії носових пазух, хірургічного лікування хропіння і синдрому апное уві сні, захворювань вуха і скроневої кістки, глухоти, запамороченні та інших патологій у дітей і дорослих. Проходив медичне стажування в США, Італії та Німеччини.
Повторна консульація 500 грн
Лікар Офтальмолог, Хірург Усов Володимир Яковлевияч на Doc.ua
Усов Володимир Яковлевияч
Доктор медичних наук
Володимир Якович офтальмолог, хірург, лікар вищої категорії. Доктор медичних наук. Старший науковий співробітник. Тільки за останні 5 років успішно виконав більше 900 операцій з приводу таких захворювань очей як: катаракта, глаукома, птерігіум, виразки, більма, первинна та вторинна дистрофії рогівки, кератоконус та ін.
Консультація лікаря-офтальмолога, комплексна діагностика зору 550 грн
Лікар Онколог, Хірург Махатадзе Давид Шамилевич на Doc.ua
Абдомінальний хірург, хірург-онколог, баріатричний хірург. Проводить баріатричні операції, операції з ожиріння, видаляє пухлини кишечника, підшлункової залози, печінки і шлунка. Позбавляє від пахової, вентральної, пупкової грижі, пухлин товстого і тонкого кишечника, пухлин печінки, підшлункової залози та шлунку, непрохідності кишечника, діастаза м'язів передньої черевної стінки, жовчнокам'яної хвороби
Лікар Хірург, Онколог Фомін Андрій Віталійович на Doc.ua
21рік досвіду
Баріатричний хірург, хірург-онколог, гастроінтестинальний хірург. Проводить баріатричні операції, хірургічні втручання з приводу ожиріння, міні-гастрошунтування, рукавної резекції шлунка. Надає допомогу при цукровому діабеті другого типу, грижах, непрохідності кишечника, холедохолітіазі, механічній жовтяниці, холангіті, ГЕРХ, діастазі м'язів передньої черевної стінки
Лікар Хірург, Офтальмолог Душенчук Тарас Володимирович на Doc.ua
Офтальмохірург проводить виправлення рефракційних помилок після операції, розтин кіст в області повік, видаляє доброякісні новоутворення шкіри повік, кон'юнктиви. Діагностує захворювання за допомогою огляду очного дна, оптичної біометрії, візометрії. Лікує діабетичний макулярний набряк, глаукому, пресбіопію, атрофію зорового нерву, запальні захворювання очей
Лікар Хірург Шкурат Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар-хірург, спеціалізується в області травматології, лікуванні лор - хвороб. Працює за такими напрямками: абдомінальна хірургія, лапароскопічна хірургія, хірургія ожиріння і метаболічних розладів, невідкладна хірургія.
Лікар Кардіолог, Хірург Зібаровський Сергій Ернастович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, ендоваскулярний хірург, спеціалізується на діагностиці атеросклерозу (мультифокального), лікуванні периферичних тромбозів і ін.
4.6
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Носко Платон Михайлович на Doc.ua
Платон Михайлович - хірург-онколог, провідний фахівець з питань колопроктології та малоінвазивної хірургії. Проводить терапію пацієнтів в області колопроктології, використовуючи безопераційні методики і малоінвазивні технології. Проводить лапароскопічні операції в проктології, трансанально-ендоскопічну мікрохірургію при раку прямої, товстої кишки, займається лікуванням дисфункції тазового дна, володіє методикою «хірургії одного дня»
Лікар Хірург, Онколог Паламарчук Диана Викторовна на Doc.ua
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right