Львів

Сторінка 9: Стоматологи в Львові

Лікар Стоматолог Лапіда Тетяна  Борисівна на Doc.ua
Спеціалізація по ендодонтичному лікуванню зубів, Дитячий лікар, психологічна адаптація дітей, художня реставраця, відбілювання зубів, професійна гігієна зубних рядів, індивідуальне навчання гігієні порожнини рота та пародонтологія.
Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ
вул. Окружна, 94Ана карті
Франківський
Лікар Стоматолог Сивак Роксолана Львівна на Doc.ua
Лікар стоматолог першої категорії, спеціалізується на установці сучасних коронок, установці вінірів, імплантації зубів та виконанні інших стоматологічних процедур. Лікує стоматит, зубний камінь, карієс, пульпіт, пародонтоз.
Дента-Супер
вул. Фурманська, 12/1на карті
4.7
Лікар Стоматолог Бунь Орест Вікторович на Doc.ua
Стоматолог спеціалізується на професійній гігієні, дентальній біжутерії, лікуванні проблем пародонтозу, брекет-системах. Виконує всі види реставрацій зубів, а також всі види протезування. Проводить малоінвазивні (без травми) хірургічні маніпуляції, у тому числі видалення зубів, аугментацію, імплантацію, синус-ліфтинг
Стоматологічна клініка доктора Буня
вул. Шевська, 1на карті
Галицький
4.7
Лікар Стоматолог Карпін Михайло Миколайович на Doc.ua
Михайло Миколайович лікар-стоматолог, займається лікуванням хвороб зубів, професійним догляд та гігієною зубних рядів, лікує Такі захворювання, як карієс, пульпіт, зубний камінь ТОЩО.
Стоматологічна клініка «Стоматпрофі»
вул. Петра Дорошенка, 31на карті
Галицький
4.6
Лікар Ортодонт, Стоматолог Миукиртичан Марта Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить вирівнювання зубного ряду, виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, гігієну ротової порожнини та профілактику зубів. Лікує такі хвороби і патології, як: адентія, ретиноєві і надкомплектні зуби
«ВАВ дентал клінік»
вул. Дністерська, 16Ана карті
Сихівський
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Ухач Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортодонт першої категорії, проводить ендодонтичне лікування, лікування всіх видів патологій прикусу, пломбування. До спеціаліста звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті, патологіях прикусу та ін.
Стоматологія Ухач Р.Т.
пл. Маланюка, 2на карті
4.3
Лікар Стоматолог, Ортодонт Волков Віталій В'ячеславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії та загальній стоматології. Займається лікуванням таких хвороб, як: карієс, пульпіт, стоматит, зубний камінь, пародонтит, гіпоплазія емалі, клиновидний дефект
Медичний Центр «Платинум»
вул. Гетьмана Мазепи, 25ана карті
Лікар Стоматолог Кизима Ірина Андріївна на Doc.ua
Ірина Андріївна спеціалізується на загальній стоматології. Проводить відновлення тканин зуба пломбувальними матеріалами, медикаментозну обробку кореневих каналів, пломбування кореневих каналів, фторування зубів, покриття зубів герметиком, видалення зуба, місцеве знечулення та багато інших процедур різних рівнів складності. Досвід роботи в медицині — понад 10 років.
Лікар Стоматолог Рибак Тереса Петрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії, більше сорока років працює у сферах хірургічної, терапевтичної та ортопедичної стоматології, успішно займається лікуванням хвороб зубо-щелепової системи. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід, що робить лікування максимально комфортним.
Дента-Супер
вул. Фурманська, 12/1на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Щелепно-лицьовий хірург Філіпська  Тетяна  Антонівна на Doc.ua
Надає допомогу в амбулаторному та стаціонарному напрямках, зокрема: хірургія зубів; запальних процесів, травматологія щелепно-лицевої ділянки, реконструктивні та відновні операції, ортогнатична хірургія
Стоматологія «Medicover»
вул. Антоновича, 102на карті