Львів
Стоматологічна клініка «Стоматпрофі»

Стоматологічна клініка «Стоматпрофі»

Стоматологична клініка
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У стоматологічній клініці «Стоматпрофі» надають послуги з терапевтичної, хірургічної, ортопедичної стоматології, ендодонтії, пародонтології. У клініці проводять комп’ютерну томографію та рентгендіагностику. Працюють у «Стоматпрофі» кваліфіковані стоматологи-терапевти, хірурги та ортодонти
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Петра Дорошенка, 31на карті
Галицький
Схожі клініки поблизу в місті Львові:
Львівська клінічна лікарня філії «ЦОЗ» ПАТ «Укрзалізниця»  (Поліклінічне відділення)
add_box Гінекологія Кардіологія Неврологія Стоматологія Хірургія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Огієнка, 3 (2-й поверх)
Франківський
Авторська стоматологія Мар'яни Мельничук
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. І. Франка, 23/43
Стоматологічна клініка Овчара
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Водна, 3/1
Медичний центр Giorno
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Шевченка 60, корп 18 (ЖК Семивіт)
Стоматологія «RIKOTA» на Шевченка
add_box Стоматологія Хірургія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Львів, вул. Шевченка, 62
Villa Louisa
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пекарська, 55
Стоматологічна клініка Олени Юрчак
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Олени Степанівни, 35А
Камелія, стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Кармалюка, 5
Стоматолог і Я
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Залізнична, 25
Залізничний
Черепанич (Cherepanych), стоматологічна клініка для молоді
вул. Дорога Кривчицька, 19
Личаківський

У стоматологічній клініці «Стоматпрофі» надають послуги за такими напрямами:

• ендодонтія – лікування хвороб м’якої тканина зуба (пульпи). У стоматології «Стоматпрофі» лікарі застосовують сучасні ендодонтичні технології, тому лікування пульпи займає не більше трьох відвідувань клініки. Так, за перше відвідання лікар розкриє пульпову камеру та діагностує стан тканин. Потом він займеться видаленням інфікованої пульпи, обробкою каналів, промиванням розчинами, що дезінфікують, та пломбуванням. Якщо зуб має серйозні пошкодження, то у корінь можуть встановити штифт, який закриють коронкою (металокерамічною/золотою);
  • естетична реставрація – процедури з відновлення естетичної привабливості зубного ряду шляхом протезування або ортопедичного лікування. Під час реставрації використовують такі матеріали:
    • Estet-X;
    • Ceram-X;
    • Filtek Supreme;
    • Premise;
  • імплантологія – є розділом хірургічної стоматології, імплантологія включає процедури з постановки штучних коренів зубів (імплантів). Імплантація зубів є довготривалим лікуванням, оскільки вона потребує попереднього лікування зубів, їх видалення чи реставрації. Встановити імплант не завжди можливо, оскільки на це впливає і розташування зуба, і наявність достатньої кісткової тканини, і конструкція коронки чи протезу, яку лікар планує становити на імплант. У клініці «Блакить» займаються постановкою таких імплантів:
    • Connect;
    • Nobel Biocare;
    • Tekka;
  • терапевтична стоматологія – процедури з лікування каріозних пошкоджень (карієс, пульпіт, періодонтит), некарізних пошкоджень (ерозія емалі, клиновидний дефект, гіперестезія, флюороз емалі тощо);
  • ортодонтія – постановка:
    • металевих брекет-систем;
    • керамічних брекет-систем;
  • профілактика та гігієна – процедури з професійного очищення зубів, відбілювання, навчання особистій гігієні.
Катерина 23 Листопад 2017
Хороші лікарі, дали мені досить гарну консультацію, я задоволена.
Даяна 24 Жовтень 2017
Все сподобалось, було дуже зручно.
Лариса 24 Лютий 2017
Чекала 15 хвилин, а так, в принципі, все добре.
Олександра 05 Жовтень 2016
Акуратно, чисто. Дуже приємний персонал і лікарі.
Андрей 28 Січень 2016
Прийшли за 5 хвилин раніше, зовсім не чекали, одразу потрапили до лікаря,ми задоволені, швиденько полікувала, дала поради та рекомендації, в лікарні чистота, порядок.