Львів

Сторінка 3: Ортодонти в Львові

Лікар Ортодонт Базилевич Арета Олександрівна на Doc.ua
Арета Олександрівна є кваліфікованим ортодонтом, має значний досвід у роботі зі знімними та незнімними апаратами у ортодонтії, такими як трейнери, пластинки, брекет-системи та ін.
Екстрадент
пр. Червоної калини, 117на карті
Сихівський
Лікар Ортодонт, Стоматолог Фрідкін Дмитро Юхимович на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт (перша категорія), проводить лікування всіх видів патологій прикусу, постановку керамічних і металевих брекет-систем, пломбування та ін.
Акварель, студія стоматології та ортодонтії
вул. Дністерська 27, 4 поверх, каб. 405на карті
Сихівський
Лікар Ортодонт Цісінська Оксана Ярославівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Постійно підвищує свої навички кваліфікації за рахунок різних навчальних курсів
Лікар Ортодонт Ісса  Олександр Саідович на Doc.ua
Специализируется в области ортодонтии, занимается исправлением зубных рядов и созданием функционального прикуса у взрослых и детей, в т.ч. в сложных случаях, требующих особого мастерства врача. Успешно интегрирует в ежедневную практику современные методы исправления прикуса и формирования равных, эстетических зубных рядов. Сертифицированный специалист в работе с керамическими и сапфировыми брекет-системами, прозрачными каппами Easy Aline, лингвальными брекетами.
Лікар Ортодонт Литвинюк Божена  на Doc.ua
Лікар Литвинюк є спеціалістом з лікування різноманітних патологій прикусу. Вона встановлює керамічні, металеві, сапфірові, лінгвальні брекет-системи.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Корінецька Наталя  Миколаївна на Doc.ua
1рік досвіду
Наталя Миколаївна проводить гігієну порожнини рота, позбавляє від зубного каменя, лікує карієс. Використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Має досвід роботи із ортодонтичним лікуванням елайнерами Invisalign. Проходила стажування у Франції