Львів

Стоматологічна клініка ЕКСПЕРТ

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
У стоматологічній клініці «Експерт» працюють досвідчені стоматологи, які виконують терапевтичне, ендодонтичне, ортопедичне лікування зубів, протезування зубного ряду, хірургічні втручання у ротовій порожнині. Клініка «Експерт» працює цілодобово, надаючи невідкладну стоматологічну допомогу у будь-який час доби.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Окружна, 94Ана карті
Франківський

Стоматологічна клініка «Експерт» надає високоякісні послуги з лікування хвороб зубів та порожнини рота.

Напрями роботи клініки «Експерт»

У стоматологічній клініці «Експерт» надають такі послуги:

• лікування – стоматологи «Експерту» виконують лікування:
    • каріозних пошкоджень;
    • некаріозних пошкоджень (некрозу твердих тканин, флюорозу емалі, клиноподібного дефекту, ерозії зубів тощо);
    • кореневих каналів – ендодонтичне лікування включає:
      • обробку кореневих каналів;
      • ампутацію/екстирпацію пульпи;
      • пломбування/розпломбування кореневих каналів;
  • протезування – послуги з установки:
    • незнімних протезів – коронок безметалових, на імпланті, металокерамічних, цільнолитих;
    • знімних протезів – протезів-метеликів, повних знімних протезів, адгезивних мостів, бюгельних протезів;
  • хірургія;
  • дитяча стоматологія – психологічна адаптація дитини, лікування каріозних пошкоджень, герметизація фісур.

Переваги стоматології «Експерт»

Серед переваг стоматологічної клініки «Експерт»:

• якість послуг, що надаються – спеціалісти «Експерту» використовують лише якісні стоматологічні матеріали, усі процедури виконуються на обладнанні експертного класу. Кожен пацієнт клініки отримує індивідуально розроблений план лікування;
  • оплата за результат лікування – пацієнти «Експерту» оплачують стоматологічні послуги, які мають гарантований результат. Лікування зубів у стоматології виключає зайві візити до спеціалістів;
  • цілодобові стоматологічні послуги – клініка «Експерт» працює 24 години 7 днів на тиждень, тому якщо дорослим пацієнтам або дітям необхідна невідкладна стоматологічна допомога, спеціалісти «Експерту» у будь-який час доби зможуть надати кваліфіковані послуги (провести діагностику та лікування).
Романна 27 Жовтень 2018
Після гігієни с брекетами в мене відпав брекет.
Тетяна 03 Серпень 2018
Все було дуже швидко і якісно. Я задоволена.
Андріан 25 Липень 2018
Все дуже добре, швидко та якісно.
Ольга 14 Лютий 2018
Гарний персонал,все чисто ,всі ввічливі.
Олена 10 Жовтень 2017
Повністю все задовільнило.