Львів

Сторінка 2: Ортодонти в Львові

Лікар Стоматолог, Ортодонт Левицька Ельвіра Олегівна на Doc.ua
Лікар Ортодонт Цісінська Оксана Ярославівна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань пародонту, деформацій, що виникли у результаті втрати зубів, вікових змін. Консультує пацієнтів з питань створення функціонального прикусу та вирівнювання зубних рядів за допомогою брекет-систем та ретейнерів. Виконує корекцію розміру, форми щелепи (у разі надмірного зростання або недорозвиненості), що забезпечує естетичну корекцію та формування пропорційного гармонійного профілю обличчя
Лікар Ортодонт Гаранжина Катерина Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Займається профілактикою і лікуванням зубощелепних аномалій
Лікар Стоматолог, Ортодонт Харченко Марк Юрійович на Doc.ua
Марк Юрійович – дитячий стоматолог, ортодонт. Лікар спеціалізується на лікуванні зубів дітям в умовах медикаментозного сну/наркозу, вирівнюванні зубів та прикусу дітям, видаленні молочних зубів. Засновник та керівник ортодонтичної школи Марка Харченка
Стоматологічна клініка Харченка «Дент Лайф» у Львові
м. Львів, вул. Залізнична,7на карті
Залізничний
Лікар Ортодонт Ейхгорн  Сергій  Олександрович на Doc.ua
Сергій Ейхгорн займається досягненням правильного прикусу та ідеальної усмішки у пацієнтів. За допомогою брекет-систем та платівок він створює радісні посмішки дорослих та дітей. Лікар дуже ретельно діагностує кожен клінічний випадок, вибираючи той план лікування, який буде оптимальним для пацієнта. Після закінчення лікування всі пацієнти Сергія Ейхгорна отримують функціональний і, що дуже важливо, гарний прикус.
Лікар Ортодонт Мельник Тарас Володимирович на Doc.ua
Лікар-ортодонт надає кваліфіковану допомогу дорослим пацієнтам та дітям з аномаліями розташування зубів, попереджує їх утворення. Займається лікуванням неправильного прикусу та запальних захворювань ротової порожнини. Консультує на основі аналізу внутрішньоротових та зовнішньоротових фотографій та програмних обрахунків рентген досліджень (ТРГ, КТ, ОПТГ)
Лікар Ортодонт Дзюрман   Артем  Русланович  на Doc.ua
Артем Русланович – лікар стоматолог-ортодонт. Спеціалізується на лікуванні різних патологій зубощелепної системи, відновленні симетрії зубних рядів.
4.6
Лікар Ортодонт, Стоматолог Миукиртичан Марта Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить вирівнювання зубного ряду, виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, гігієну ротової порожнини та профілактику зубів. Лікує такі хвороби і патології, як: адентія, ретиноєві і надкомплектні зуби
«ВАВ дентал клінік»
вул. Дністерська, 16Ана карті
Сихівський
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Ухач Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортодонт першої категорії, проводить ендодонтичне лікування, лікування всіх видів патологій прикусу, пломбування. До спеціаліста звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті, патологіях прикусу та ін.
Стоматологія Ухач Р.Т.
пл. Маланюка, 2на карті
Шевченківський
4.3
Лікар Стоматолог, Ортодонт Волков Віталій В'ячеславович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортодонтії та загальній стоматології. Займається лікуванням таких хвороб, як: карієс, пульпіт, стоматит, зубний камінь, пародонтит, гіпоплазія емалі, клиновидний дефект
Медичний Центр «Платинум»
вул. Гетьмана Мазепи, 25ана карті
Шевченківський
chevron_left 2 3
Показати ще 6 Лікаріautorenew