Львів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Миукиртичан Марта Олексіївна на Doc.ua
4.6

Відгуки про Миукиртичан Марта Олексіївна

Лікар спеціалізується на ортодонтії. Проводить вирівнювання зубного ряду, виправлення прикусу за допомогою брекет-систем, гігієну ротової порожнини та профілактику зубів. Лікує такі хвороби і патології, як: адентія, ретиноєві і надкомплектні зуби
4.6
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Направлено до клініки
Анна 12 Серпень 2021
Я не можу сказати, що лікар був компетентний чи зацікавлений у тому, щоб щось вилікувати, чи задовольнити ті потреби з якими я прийшла. Я вилікувала усі зуби й звернулася до неї, аби поставити брекети. Лікар знайшла шість "хворих" зубів. Сказала, що потрібно змінити пломби. А вони в мене не випали, немає карієсу! Навіщо їх міняти? Я не рекомендую даного лікаря та клініку!
Станіслав 19 Червень 2018
Хороший лікар, все гарно розповіла, все зрозуміло. Задоволені прийомом.
Дмитро 01 Грудень 2017
Каріна 21 Листопад 2017
Марян 27 Жовтень 2017
Лікар дуже уважно оглянув, розповів усі нюанси. Запропонував різні варіанти як нам далі бути. Нам сподобалося, що він різнобічно підійшов до вирішення проблеми.
Марія 24 Жовтень 2017
Дуже доброзичливий лікар, все пояснила, рекомендації дала.
Олександр 05 Вересень 2017
Все добре, все влаштувало, все вчасно, швидко, приємна жінка, має підхід до дитини.
Юлія 08 Серпень 2017
Наталія 02 Серпень 2017
Катерина 04 Липень 2017
Дуже толкова лікар. Зверталися до неї з дитиною. Спокійна, уважна, фахова. Рекомендую.

Всі лікарі Львів