Львов
4.6
Врач Ортодонт, Стоматолог Мыкыртычан Марта Алексеевна на Doc.ua

Отзывы о Мыкыртычан Марта Алексеевна

Доктор специализируется на ортодонтии. Проводит выравнивание зубного ряда, исправление прикуса с помощью брекет-систем, гигиену ротовой полости и профилактику зубов. Лечит такие болезни и патологии, как: адентия, ретиновые и сверхкомплектные зубы
4.6

Проверенные отзывы о враче 10 отзывов

Направлено в клинику
Анна 12 Август 2021
Я не можу сказати, що лікар був компетентний чи зацікавлений у тому, щоб щось вилікувати, чи задовольнити ті потреби з якими я прийшла. Я вилікувала усі зуби й звернулася до неї, аби поставити брекети. Лікар знайшла шість "хворих" зубів. Сказала, що потрібно змінити пломби. А вони в мене не випали, немає карієсу! Навіщо їх міняти? Я не рекомендую даного лікаря та клініку!
Станіслав 19 Июнь 2018
Хороший лікар, все гарно розповіла, все зрозуміло. Задоволені прийомом.
Дмитро 01 Декабрь 2017
Каріна 21 Ноябрь 2017
Марян 27 Октябрь 2017
Лікар дуже уважно оглянув, розповів усі нюанси. Запропонував різні варіанти як нам далі бути. Нам сподобалося, що він різнобічно підійшов до вирішення проблеми.
Марія 24 Октябрь 2017
Дуже доброзичливий лікар, все пояснила, рекомендації дала.
Олександр 05 Сентябрь 2017
Все добре, все влаштувало, все вчасно, швидко, приємна жінка, має підхід до дитини.
Юлія 08 Август 2017
Наталія 02 Август 2017
Катерина 04 Июль 2017
Дуже толкова лікар. Зверталися до неї з дитиною. Спокійна, уважна, фахова. Рекомендую.

Все врачи Львов