Сторінка 355: Приватні лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 30 Червня
Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Ковтонюк Марина Вікторівна на Doc.ua
21рік досвіду
Заступник головного лікаря медичного центру "Доктора Бубновського", кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент по кафедрі реабілітації.
Медичний центр лікаря Бубновського на Фізкультури
Консультация реабилитолога - 450грн (в консультацию также входит: миофасциальная диагностика, проведение ЭКГ (по назначения врача) и тестового занятия). Консультация проктолога - 500грн. Консультация психолога - 700грн.
вул. Фізкультури, 1на карті
Печерськийм. Палац Спорту
Лікар Хірург, Проктолог Чіхрадзе Олександр Костянтинович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на флебології і судинній хірургії. Проводить оперативне лікування захворювань прямої, товстої кишки, анального проходу, параанальної зони. У наданні медичної допомоги використовує високотехнологічне обладнання: апарат радіохвильової хірургії, УЗ-скальпель, електрохірургічні комплекси
«Моя клініка» на Оболоні
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Ендокринолог Ніфонтова Лариса Валентинівна на Doc.ua
Заслужений лікар України, ендокринолог вищої категорії, головний лікар «Модерний діабетичний центр». Займається лікуванням цукрового діабету у дорослих і дітей, установкою і супроводом інсулінових помп, систем постійного моніторингу рівня глюкози в крові. Також доктор консультує пацієнтів з будь-якими іншими гормональними порушеннями, захворюваннями ендокринної системи, в тому числі - щитовидної залози, ожиріння, метаболічний синдром, дисфункціями наднирників, порушенням росту і статевого розвитку у дітей та ін.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Подолог Верба Валерія Валеріївна на Doc.ua
Подолог займається діагностикою та лікуванням проблем з вродженими патологіями будови нігтя, деформацією нігтьових пластин, мозолів, грибка нігтів. Лікар проводить апаратний медичний педикюр, корекцію врослого нігтя і т. д.
Приватний кабінет подолога Валерії Верби
Онлайн консультация 450грн
вул. Солом'янська, 1на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Офтальмолог Тишко Олександра Віталіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог першої лікарської категорії з майже тридцятирічним стажем досвіду роботи. Займається лікуванням запальних і інфекційних захворювань очей, терапією і профілактикою вікових змін зору.
Здорова сім'я, поліклініка

Стоимость приема включает консультацию, назначение лечения, оформление медицинской документации.

вул. Круглоуніверситетська, 3-5на карті
Печерськийм. Театральна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Горбаш Юлія Григорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні ЗПСШ, хвороб матки, ендокринних порушень в гінекології. Проводить підготовку пацієнтів до зачаття.
Профімед
вул. Леваневського, 9на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Медичний центр Medical House
Консультація з колькоскопією+ПАБ тест — 1330 грн
вул.Родини Крістерів, 20на карті
Подільськийм. Нивки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Карпук Петро Іванович на Doc.ua
Петро Іванович займається питаннями раннього діагностування та терапії таких патологічних гінекологічних станів, як жіноче безпліддя, невиношування вагітності, порушення менструального циклу, хвороби шийки матки, ендометріоз та ін. Також, лікар Карпук регулярно відвідує форуми та конференції, присвячені жіночому здоров'ю.
Оптіма-фарм на Солом'янській
Консультация акушера-гинеколога - 420 грн. Повторная консультация - 330 грн.
ул. Соломенская, 33, 1-й этажна карті
Солом'янський
Лікар Нарколог, Психіатр Білоголовський Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Білоголовський І. В. займається порятунком від алко- і наркозалежності, тютюнопаління. Ігор Володимирович володіє повним спектром сучасних методик подолання залежності («торпедування», «підшивка» і т. д.). Також Ігор Володимирович займається терапією психоемоційних проблем. Займається також організацією лікування та догляду в умовах спеціалізованої установи людей похилого віку з розладами нервової системи
Приватний кабінет нарколога і психіатра Білоголовський І.В.
Консультация как нарколога – 300 грн., как психиатра – 300 грн. Выезд на дом – 800 грн + такси в обе стороні
вул. Шумського, 4ана карті
Дніпровський
Виклик додому
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Тріско Христина Геннадіївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗ-фахівець. Консультує, проводить УЗД, виконує процедури кріодеструкції, лазерної коагуляції, аргоноплазменної коагуляції. Є консультантом з питань грудного вигодовування.
Інсайт Медікал, клініка сімейної медицини
Прием гинеколога-эндокринолога – 600 грн.
пр-т Петра Григоренка,13 Бна карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Овчинникова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Доктор Овчинникова всебічно вивчає проблеми сучасної гінекології, лікар займається терапією безпліддя, ендокринних дисфункцій в гінекології, інфекцій і запалень, проводить спостереження і підготовку до вагітності, родів.
Vita Medical (Віта Медікал) на Бальзака
вул. Оноре де Бальзака, 80на карті
Деснянськийм. Лісова
Віта Медікал (Vita Medical) на Оболоні
Повторный прием – 300гривен.
вул. Зої Гайдай, 5ана карті
Оболонськийм. Мінська