Сторінка 4: Неонатологи в Києві

Лікар Неонатолог, Педіатр Конопінська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна спеціалізується на дитячій гастроентерології, неонатології. Займається діагностикою та терапією патологій шлунково-кишкового тракту, захворювань ЛОР-органів, сечовидільної системи у пацієнтів з народження до 18 років.
Лікар Педіатр, Неонатолог Траверсе Галина Михайлівна на Doc.ua
Траверсе Галина Михайлівна
Доктор медичних наук
Доктор медичних наук, педіатр (вища категорія), проводить спостереження дітей з перших днів життя, здійснює догляд за новонародженими, імунопрофілактику, профілактику ГРВІ. Лікує бронхіт, пневмонію, ангіну, вітрянку, панкреатит, грип та ін.
Лікар Неонатолог, Педіатр Сєрга Олена Миколаївна на Doc.ua
Олена Миколаївна обіймає посаду завідуючої педіатричним відділенням №2 в клініці «Медіком» на Печерську. У лікуванні дітей раннього віку використовує методи гомеопатії, психології.
Лікар Педіатр, Неонатолог Бухаріна Євгенія Миколаївна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог, має вищу категорію, є завідуючою педіатричним підрозділом. Здійснює спостереження за дітьми до 1 року, патронаж новонароджених, лікування хвороб дітей раннього віку, захворювань дихальної системи, алергічних захворювань. Веде іноземних пацієнтів
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація англомовного лікаря для дітей - 1100 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Педіатр, Алерголог, Імунолог, Неонатолог Фесенко Марія Євгеніївна на Doc.ua
Марія Євгенівна - педіатр-неонатолог, імунолог-алерголог. Лікар спеціалізується на терапії новонароджених і дітей раннього віку. Крім того. Марія Євгенівна - автор 150 наукових робіт і статей, 5 патентів. За алергології та імунології приймає не тільки дітей, а й дорослих.
Лікар Педіатр, Неонатолог Сіренко Оксана Іванівна на Doc.ua
Лікар педіатр, неонатолог, займається веденням дітей раннього віку, рішенням проблем вигодовування немовлят, лікуванням хвороб органів дихання у дітей. Проводить венепункції, вакцинації, інтенсивну терапія.
Лікар Неонатолог, Педіатр Ониськова Віра Костянтинівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, неонатолог, яка веде прийом пацієнтів у віці до 18 років. Доктор вміє знайти правильний підхід не тільки до своїх маленьких пацієнтів, а й до їхніх батьків, а також завжди готова проконсультувати з питань здоров'я вашої дитини
4.2
Лікар Педіатр, Неонатолог Швець Олександра Анатоліївна на Doc.ua
Олександра Анатоліївна проводить консультативний прийом для батьків по догляду за новонародженими, у тому числі і недоношеними малюками. Консультує з грудного вигодовування, з питань харчування, вакцинації дітей. Займається діагностикою та лікуванням широкого спектру дитячих захворювань і патологій
Лікар Педіатр, Неонатолог Дутова Олена Валеріївна на Doc.ua
Педіатр і неонатолог Олена Валеріївна володіє великим досвідом спостереження дітей з народження, включаючи дітей з вродженими та хронічними порушеннями, займається консультуванням з питань вигодовування, вакцинації, догляду за дитиною та ін.
Лікар Неонатолог, Педіатр Граніна Лариса Петрівна на Doc.ua
Лариса Петрівна - кваліфікований дитячий лікар, який спеціалізується на патронажі дітей перших років життя. Веде консультативний прийом дітей молодшого віку. Проводить групові заняття, покликані надати знання і підтримку мамам в догляді за новонародженими, грудному вигодовуванні, вакцинації.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right