Вінниця
Лікар Педіатр, Неонатолог Бедрій Наталія Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Бедрій Наталія Миколаївна

Лікар другої категорії
Лікар-педіатр, неонатолог. Проводить комплексний огляд дітей різного віку, діагностику та лікування станів на основі принципів доказової медицини. Консультує з приводу прикорму, догляду за дитиною, щодо аспектів грудного вигодовування. Спеціалізується на отоскопії, білірубінометрії.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Мілєна 24 Грудень 2023
Гарне враження по лікарю, з лікарем ми на зв'язку. Лікар провела консультацію, послухала, оглянула дитину, зробила призначення, завжди на зв'язку, контролює процес лікування
Соломія 22 Червень 2021
Лікарка чудова людина. Знаходить підхід до дитини, зустріч пройшла в спокійній обстановці. Візит пройшов добре
Артур 13 Травень 2021
Лікар дуже компетентна, чудова. Будемо рекомендувати її іншим і самі будемо далі звертатись. ВвІчлива, чуйна, дає корисні поради. Візитом залишились дуже задоволені.
Дмитро 08 Травень 2021
Лікарем повністю задоволені. Будемо рекомендувати.
Яна 17 Квітень 2021
Лікарка дуже добра та чуйна людина. Відразу знайшла спільну мову з моєю дитиною,  поставила нам точний діагноз й правильно назначила курс лікування. Велика подяка за її професійний підхід, ми до неї не перший раз звертаємось за допомогою

Всі лікарі Вінниця