Сторінка 4: Дитячі Неонатологи в Києві

Лікар Педіатр, Неонатолог Дутова Олена Валеріївна на Doc.ua
Педіатр і неонатолог Олена Валеріївна володіє великим досвідом спостереження дітей з народження, включаючи дітей з вродженими та хронічними порушеннями, займається консультуванням з питань вигодовування, вакцинації, догляду за дитиною та ін.
Лікар Неонатолог, Педіатр Граніна Лариса Петрівна на Doc.ua
Лариса Петрівна - кваліфікований дитячий лікар, який спеціалізується на патронажі дітей перших років життя. Веде консультативний прийом дітей молодшого віку. Проводить групові заняття, покликані надати знання і підтримку мамам в догляді за новонародженими, грудному вигодовуванні, вакцинації.
Лікар Педіатр, Неонатолог Ляш Наталія Володимирівна на Doc.ua
Педіатр, неонатолог вищої кваліфікаційної категорії Наталія Володимирівна має великий досвід роботи з дітьми. Проводить спостереження дітей з перших днів життя до 18 років, консультування по догляду за новонародженими і питань вигодовування дітей раннього віку, огляди, пальпації, перкусії, аускультації, консультації та лікування найбільш поширених захворювань дитячого віку
Френдлік, дитяча клініка на Каховській
Френдлік, дитяча клініка Михаила Максимовича
ул. Михаила Максимовича 3дна карті
Голосіївський
Виклик додому
Лікар Неонатолог, Сімейний лікар, Педіатр Дудченко Поліна Володимирівна на Doc.ua
Поліна Володимирівна - досвідчений дитячий і сімейний лікар, який здійснює підтримку вагітним і дітям перших років життя. У зону компетенції доктора входить консультування по догляду за новонародженими, грудного вигодовування, вакцинації. Проводить індивідуальні та групові заняття, головною темою яких є медична грамотність мам в декреті.
Лікар Неонатолог, УЗД-фахівець Бабенко Оксана Олександрівна на Doc.ua
Лікар займається проведенням інтенсивної терапії новонароджених, лікуванням, діагностикою захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальної системи. Проводить огляд, консультування з грудного та штучного вигодовування дітей до 28-го дня життя
Лікар УЗД-фахівець, Неонатолог Жакун Ганна Вікторівна на Doc.ua
Анна Вікторівна неонатолог і лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на веденні новонароджених дітей. Проводить УЗ-дослідження кульшових суглобів, органів черевної порожнини, молочних і щитовидної залоз, мозку і м'яких тканин у дітей
Лікар Неонатолог, Педіатр Баб'як Наталія Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна – лікар-неонатолог, педіатр. Займається спостереженням та доглядом за новонародженими, консультує матерів з питань грудного вигодовування, штучного та змішаного харчування, введення підгодовування дітям раннього віку
Лікар Педіатр, Неонатолог Баб’як Наталія  Ігорівна на Doc.ua
Наталія Ігорівна проводить: спостереження і догляд за новонародженими, в тому числі передчасно народженими дітьми консультування матерів по питаннях грудного вигодовування, штучного та змішаного харчування, введення прикорму дітям раннього віку, клінічний огляд пацієнта (огляд, пальпація, перкусія, аускультація, пульсоксиметрія, вимірювання АТ, визначення гостроти зору), лікує гострі респіраторні захворювання, запальні захворювання кишечника, бронхіт, пневмонію, риносинусит, анемію, артрит, атопічний дерматит, аутоімунні захворювання, аутозапальні захворювання
Лікар Неонатолог, Педіатр Шабельник Катерина  на Doc.ua
Лікар педіатр-неонатолог Шабельник Катерина має великий досвід роботи з дітьми. Проводить консультативні прийоми, інтубації трахеї, постановки центральної венозної лінії, вентрікулопункціі, люмбальна пункція, встановлення шлункового зонду і сечового катетера
Лікар Неонатолог, Педіатр, УЗД-фахівець Рижук Віта Григорівна на Doc.ua
Лікар проводить діагностику і лікування захворювань дитячого і підліткового віку, займається вакцинацією і наглядом за дітьми. Віта Григорівна спеціалізується на УЗ-дослідженнях щитовидної та молочної залоз, м'яких тканин, органах черевної порожнини, сечостатевої системи, органах малого таза, вагітності на малих термінах
Кіндермед
вул. Кудряшова, 20Ана карті
Солом'янськийм. Вокзальна
chevron_left 4
Показати ще 8 Лікаріautorenew
5 chevron_right