Сторінка 8: Дитячі Хірурги в Києві

Лікар Уролог, Хірург Латишов Костянтин Володимирович на Doc.ua
Латишов Костянтин Володимирович
Дитячий хірург і уролог вищої категорії проводить діагностику і лікування дітей із захворюваннями, що стосуються дитячої хірургії та урології. Постійно освоює нові методики оперативного лікування, зокрема, в неонатології та лапароскопії
Лікувально-діагностичний центр АДОНІС на Григоренка
проспект П. Григоренка, 22/20на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Хірург, Травматолог, Ортопед Висоцька Світлана Миколаївна на Doc.ua
Дитячий хірург лікує пацієнтів при запальних процесах, опіках, болях в животі, забитих ранах та ін. Регулярно відвідує хірургічні конференції, читає медичну літературу, обмінюється інформацією з колегами. У Світлани Миколаївни більше 10 років досвіду в медицині
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Добробут «Дитяча клініка на Лівому березі»
вул. Драгоманова, 21-Ана карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Ендоскопіст, Хірург Сеньків Тарас Ігорович на Doc.ua
Лікар-хірург і ендоскопіст першої категорії здійснює прийом дорослих і дітей з 5 років. Виконує оперативні втручання використовуючи інноваційні технології: апендектомія, холецистектомія, дуоденопластика, операцію Вінкельмана при гематоцеле, герніопластика пахових, стегнових, пупкових, вентральних гриж, абдомінопластика і ін.
Лікар Хірург Чорноволенко Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Сфера професійної діяльності пов'язана з комплексною хірургічною допомогою дітям з вродженими патологіями, придбаними захворюваннями і порушеннями, які вимагають хірургічної корекції
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург Бобков Андрій Сергійович на Doc.ua
Хірург, стаж роботи якого налічує понад 15 років. Спеціалізується на ургентній, гнійно-септичній, амбулаторній хірургії в дитячому віці. Також займається хірургічним лікуванням доброякісних пухлиноподібних новоутворень
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
Консультація дитячого хірурга - 670 грн. Консультація дитячого лікаря-фахівця в приймальному відділенні - 880 грн.
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Добробут «Дитяча клініка» на вул. Татарська
вул. Татарська, 2-Ена карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Хірург Іськів Андрій Петрович на Doc.ua
Андрій Петрович дитячий хірург, проходив стажування за кордоном, бере участь в міжнародних і місцевих конференціях. Доктор проводить різноманітні процедури з лікування гнійних захворювань кисті і стопи, проводить пункцію кефалогематом у новонароджених, герніопластику, висічення оболонок водянки яєчок, розтин абсцесів м'яких тканин дітям будь-якого віку і багато іншого
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург, Хірург, Проктолог Шкіренко Юрій Олексійович на Doc.ua
Автор 20 друкованих праць, співавторство в 6 монографіях, автор 6 патентів на винаходи в хірургії
Лікар Хірург Раппопорт Любов Михайлівна на Doc.ua
Дитячий хірург, член Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів. Спостерігає дітей з народження, виявляючи патології розвитку (вроджені та набуті). Виконує комплекс ургентних та планових оперативних втручань. Виробляє тактики і підходи ведення пацієнтів з хірургічною патологією даного віку.
Лікар Хірург, Ортопед-травматолог Ющенко  Олена  Олександрівна на Doc.ua
Лікар приймає участь у наукових конференціях, конгресах, науково-практичних конференціях , з’їздах, тренінгах, майстер-класах для поглиблення своїх знань та підвищення кваліфікації.
Лікар Хірург Приходько Олександр Сергійович на Doc.ua
Дитячий хірург першої категорії, член Асоціації дитячих хірургів України. Лікар займається вирішенням проблем у сфері невідкладної дитячої хірургії та гнійної хірургії, діагностує вади розвитку у новонароджених