Харків

Сторінка 2: Проктологи в Харкові

Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Посохов Сергій Миколайович на Doc.ua
С.Н. Посохов лікар хірург, проктолог і ендоскопіст, він лікує геморой, хронічну і гостру анальну тріщину, гострі і хронічні парапроктити, хронічне і гостре нагноєння епітеліального куприкового ходу, поліпи прямої та ободової кишки.
Лікар Проктолог, Пластичний хірург, Хірург Колінько Олексій Петрович на Doc.ua
Олексій Петрович є хірургом вищої лікарської категорії. Має спеціалізацію в області загальної, проктологічній і пластичної хірургії. Здійснює консервативну і малоінвазивну терапію захворювань з проктологічного профілю.
Лікар Флеболог, Хірург, Проктолог, УЗД-фахівець Кулик Андрій  Олександрович на Doc.ua
Андрій Олександрович – лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, зі стажем роботи понад 20 років. Спеціалізується на хірургії, герніології (лікуванні гриж), проктології та флебології. Також лікар проводить амбулаторні лікарські хірургічні маніпуляції та УЗ-дослідження.
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Проктолог Кобзар Анатолій Леонідович на Doc.ua
Лікар проктолог першої категорії, на протязі останніх 15 років успішно лікує хвороби товстої, а також прямої кишки, усуваючи геморой, аноректальний свищ, тріщину заднього проходу і ін.
Лікар Проктолог, Хірург Борозняк Яна Євгеніївна на Doc.ua
Яна Євгенівна є хірургом-проктологом другої категорії. Вона спеціалізується на проведенні оперативних втручання при різноманітних хворобах і патологічних станах (пупкової, стегнової, пахової грижі, гемороя, грижі передньої черевної стінки, поліпах анального каналу / прямої кишки, аноректального свища і ін.). Також доктор Борозняк проводить ендоскопічні дослідження.
Лікар Проктолог, Хірург Бучин  Артем  Анатолійович на Doc.ua
Артем Анатолійович лікар-проктолог, хірург зі стажем роботи понад 6 років. Чудовий фахівець, який проведе діагностику, профілактику і лікування проктологічних захворювань. Лікар товариський і доброзичливий. До кожного пацієнта Артем Анатолійович завжди знайде індивідуальний підхід.
Лікар Хірург, Проктолог Паздерський Віталій Степанович на Doc.ua
Віталій Степанович — лікар-хірург, проктолог. Займається лікуванням гострих та хронічних захворювань хірургічного та проктологічного характеру