Харків
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

Лікувальний діагностичний центр
add_box Гастроентерологія Неврологія Оториноларингологія Проктологія Терапія УЗ-діагностика ... ще
Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» – це комплексний медичний заклад, що включає широкопрофільну поліклініку для дорослих і дітей, сучасну акредитовану лабораторію та мережу пунктів для забору аналізів. У поліклініці «ЦМЕІ» приймають провідні лікарі-клініцисти, доступний широкий перелік функціональних діагностичних досліджень, включаючи УЗД та ендоскопію, здійснюється весь спектр лабораторних досліджень у найкоротші терміни.
Оплата карткою
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівський м.Героїв праці
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Дружбы Народов, 238 Ана карті
Шевченківський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

З моменту свого відкриття у 1997 р. лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» вже протягом більш ніж 20-ти років успішно дбає про здоров'я харків'ян та гостей міста, надаючи їм необхідну медичну допомогу якісно та вчасно.

На сьогоднішній день лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» – це сучасна поліклініка для всієї родини, лабораторія європейського рівня, де всі аналізи виконуються якісно та в строк, 10 пунктів забору аналізів.

У поліклініці «ЦМЕІ» прийом ведуть кваліфіковані фахівці різних спеціальностей, починаючи від терапевта, педіатра, гінеколога, закінчуючи косметологом, стоматологом, масажистом. Це дає можливість поліклініці «ЦМЕІ» допомагати пацієнтам із будь-якими проблемами зі здоров'ям, а пацієнтам – бути впевненими, що вони завжди можуть звернутися за допомогою до поліклініки «ЦМЕІ».

Перелік поліклінічних послуг, що надаються у лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ»:

• гастроентерологія (консультації фахівців, ФГДС, тест на Helicobacter pylori та ін.);
  • гінекологія (консультації фахівців, кольпоскопія, УЗД, хімічна та діатермокоагуляція патологій шийки матки, введення та видалення внутрішньоматкової спіралі);
  • дерматологія (консультації спеціалістів, УЗД, амбулаторне лікування);
  • кардіологія (консультації дорослих та дитячих фахівців, УЗД, ЕКГ а клініці та вдома, амбулаторне лікування);
  • отоларингологія (консультації фахівців, амбулаторні процедури та лікування);
  • мамологія (консультації фахівців, пункція молочної залози, УЗД, амбулаторне лікування);
  • масаж (спини, загальний, комірцевої зони та ін.);
  • мезотерапія (капіляромезотерапія, мезотерапія в лікуванні целюліту та ожиріння, корекції «другого підборіддя»), препарати – Іспанія;
  • неврологія (консультації фахівців, вимірювання внутрішньочерепного тиску, амбулаторне лікування);
  • нефрологія (консультації спеціалістів, УЗД, амбулаторне лікування);
  • офтальмологія (консультації фахівців, підбір контактних лінз та ін.);
  • педіатрія (консультації спеціалістів, амбулаторне лікування);
  • проктологія (консультації спеціалістів, ректоскопія, амбулаторне лікування);
  • ревматологія (консультації спеціалістів, амбулаторне лікування);
  • стоматологія (лікування, профілактика, протезування та ін.);
  • травматологія (консультації спеціалістів, УЗД, амбулаторне лікування);
  • урологія (консультації спеціалістів, УЗД, амбулаторне лікування);
  • ендокринологія (консультації спеціалістів, УЗД, амбулаторне лікування);
  • психотерапія;
  • ультразвукова діагностика.

Для підвищення якості медичної допомоги у складі лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» є сертифікована лабораторія, де проводиться найширший спектр лабораторних аналізів на сучасному обладнанні від провідної європейської компанії – виробника лабораторного обладнання «Roche» (Швейцарія). Це означає, що при відвідуванні поліклініки «ЦМЕІ» у пацієнтів не виникне потреби звертатися за додатковими аналізами кудись ще, адже їх можна здати одразу на місці.

Більш того, вивірена система контролю якості та гранично висока автоматизація процесу лабораторного дослідження дає можливість отримувати результати аналізів у максимально короткі терміни, а в екстрених випадках – цього ж дня. Якщо аналізи виявили серйозні порушення, що загрожують життю пацієнта, фахівці лабораторії відразу сповіщають про це лікаря пацієнта для вживання їм необхідних заходів з лікування та стабілізації показників.

У лабораторії «ЦМЕІ» проводяться такі аналізи:

• алергопроби (на алергени побутового, рослинного, тваринного, харчового походження);
  • бактеріологічні посіви (уретральний, вагінальний, на мікрофлору слизової рота, носа та ін.);
  • біохімічні дослідження (діагностика цукрового діабету, печінкові проби, обмін білків, ферменти, ниркові проби, ліпідний обмін, мікроелементи, маркери анемії, серцеві маркери, гемокод, гемостаза, діагностика ревматоїдних захворювань, маркери остеопорозу, аналізи на глікозами)
  • гормональні дослідження (гормони щитовидної та паращитовидної залоз, гормони репродукції, росту, гіпофізарно-надниркові показники, пренатальна гормональна панель);
  • група крові та резус-фактор;
  • імунологічна панель (маркери аутоімунних патологій, клітинний та гуморальний імунітет);
  • інфекційна панель (гепатити, TORH-інфекції, бактеріальні, паразитарні, найпростіші інфекції);
  • загальноклінічні дослідження (сеч, кров, кал);
  • онкологічні дослідження;
  • комплексні дослідження.

Перелік діагностичних досліджень, які проводяться в поліклініці «ЦМЕІ»:

• ультразвукова діагностика з доплерографією та еластографією (2 кабінети УЗД, апаратура: Siemens Acuson S2000 та Medison;
  • ендоскопічні дослідження;
  • вимір pH шлункового соку;
  • електрокардіографія;
  • кольпоскопія;
  • вимірювання внутрішньочерепного тиску та ін.

Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» зібрав воєдино провідних клініцистів та лаборантів Харкова, сучасну функціональну та лабораторну діагностику, що дає можливість ефективно визначати, лікувати та попереджати різні порушення у роботі організму людини.

Василиса 05 Травень 2020
В центр не возможно подняться с коляской. У них, очень высокие ступеньки. И если ты с коляской и маленьким ребенком, то коляску прийдётся оставить на улице.
Юлия 28 Квітень 2020
Нет аппаратуры для рентгена.
Ольга 15 Квітень 2020
Все старенькое в клинике.
Анжелика 17 Березень 2020
В больнице, так как сейчас карантин никто в маске не был. На ресепшене девушка, которая отпускает всех кашляла и при этом, она не была в маске и никаких ни в перчатках. Не было ничего такого. Врачи, которые заходили тоже были без масок. Общение всех кто там был было отвратительным. Я пожалела о том, что я туда пошла. Это не стоило ни одной копейки, которые я туда потратила. Мне конечно обидно. Это уже не первый раз, когда я обращаюсь в эту больницу и ничего не поменялось.
Юлия 14 Березень 2020
Недостаточный уровень обслуживания в клинике, мало зон ожидания приёма.