Харків

Сторінка 3: Масажисти в Харкові

Лікар Масажист Рудас Іван  на Doc.ua
Досвідчений масажист Іван Рудас проводить лікування таких захворювань як остеохондроз, сколіоз, міжхребцева неврологія, болі в спині і шиї. Виконує лікувальний масаж, лімфодренажний масаж, релакс масаж, баночний і медовий масаж
Мілнер Медікал, багатопрофільний клініко-діагностичний центр
вул. Сумська, 13на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Реабілітолог, Мануальный терапевт, Вертебролог, Масажист Андрющенко Андрій Віталійович на Doc.ua
Доктор Андрій Віталійович Андрющенко - Спеціаліст Року 2016 і 2019 по лікуванню захворювань хребта, понад 15 років веде медичний прийом. У своїй практиці доктор використовує унікальну методику ручної корекції хребта. Дана методика має високу ефективність в поєднанні з різними видами лікувального масажу. Спеціалізується на лікуванні міжхребцевих гриж і протрузій, сколізоза і кіфозу (1-2 ступеня), остеохондрозу хребта, зміщення хребців, міжреберних невралгій, артрозу тазостегнового суглоба (1-3 стадії)
Лікар Масажист Савінов Олег Євгенійович на Doc.ua
Спеціаліст з масажу, проводить весь комплекс масажних процедур, включаючи сеанси з елементами мануальної терапії.
4.6
Лікар Мануальный терапевт, Масажист Єшкунов Генадій Вікторович на Doc.ua
Геннадій Вікторович лікар нетрадиційної і народної медицини, остеопат, мануальний терапевт, вісцеральний терапевт, майстер Рейки, імідж терапевт (медицина мислеобразів), спец з масажу та інструктор Чжун Юань Цигун (1 ступені).
Велнес Груп, центр здоров'я

Мануальная терапия 300 грн;

Массаж от 150 грн;

Выезд на дом + 100 грн.

пр. Гагаріна, 41/2на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Масажист Мусіяченко Галина Геннадіївна на Doc.ua
Масажист вищої категорії, професійна спеціалізація - класичний, лікувальний, вісцеральний, лімфодренажний масаж, антицелюлітний і медовий масаж, фізіотерапія, реабілітація, лікувальна фізкультура.
Ваш Лікар, науковий медичний центр
пр-т. Науки, 77на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Лікар Масажист Пічайді Джайсом  на Doc.ua
31рік досвіду
Масажист з 30-річним досвідом роботи, проводить традиційний тайський масаж, який надає загальнооздоровчий, тонізуючий і релаксуючий вплив, а також фут масаж, ойл масаж, слім масаж і ін.
Лікар Масажист Вільховська  Ірина  Леонідівна на Doc.ua
Ірина Леонідівна – масажист з 25-річним стажем роботи. Проводить лікувальний масаж дорослим та дітям
Медичний центр «Safari Health»
Массаж усього хребта тривалістю 45 хв - 350 грн; шия та воротникова зона 30 хв - 200 грн, загальний 60 хв - 500 грн.
пр. Московський 51ана карті
Київськийм. Університет
Лікар Масажист Срібунруеанг Саккарат  на Doc.ua
21рік досвіду
Масажист, який працює з техніками тайського масажу. Освіта, отримана в Тайському монастирі, а також 20-річний стаж роботи, дозволяють ефективно лікувати біль в спині, шиї, комірцевій зоні, ревматизм, сколіоз та ін.
Лікар Масажист Мітелев Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Володіє різними методиками загальнооздоровчого і лікувального масажу при вертеброгенних захворюваннях нервової системи, головного болю, напрузі, наслідки хронічного стресу. Також володіє методами корекції целюліту, порушень тургору шкіри.
Лікар Масажист Качанов Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович є кваліфікованим фахівцем з моделювання тіла, коригуючого, аюрведичного, антицелюлітного та інших видів масажу. Крім цього, Олександр Євгенович є викладачем Харківського медколеджу №1, неодноразово виступав суддею на відкритих чемпіонатах з візажу.
Бора Бора
провулок Класичний, 8на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right