Харків

Сторінка 2: Ендоскопісти в Харкові

Лікар Ендоскопіст, Проктолог, Хірург Посохов Сергій Миколайович на Doc.ua
С.Н. Посохов лікар хірург, проктолог і ендоскопіст, він лікує геморой, хронічну і гостру анальну тріщину, гострі і хронічні парапроктити, хронічне і гостре нагноєння епітеліального куприкового ходу, поліпи прямої та ободової кишки.
Лікар Ендоскопіст Черницький Юрій Олександрович на Doc.ua
Юрій Олександрович - кваліфікований лікар-ендоскопіст, у своїй клінічній практиці виконує ендоскопічні дослідження системи травлення, а саме - фіброгастродуоденоскопію (ФГДС).
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

Стоимость приема указана за процедуру ФГДС (фиброгастродуоденоскопия).

вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Ендоскопіст, Хірург Румянцев Андрій Геннадійович на Doc.ua
Лікар-хірург вищої категорії проводить езофагогастродуоденоскопію (ФГС), колоноскопію, виконує біопсію і ендоскопічні операції по видаленню поліпів з органів шлунково-кишкового тракту, а також оперативне лікування проктологічних і венозних захворювань (геморой, анальні тріщини, варикозна хвороба), гнійно-запальних процесів
Ареміт
Повторна консультація - 220 грн.
ул. Полтавский Шлях, 115на карті
Холодногірський
Лікар Ендоскопіст, Хірург, Хірург-онколог Новіков Євген Анатолійович на Doc.ua
Новіков Євген Анатолійович
До компетенції доктора входить: загальна хірургія: запальні і гнійні захворювання м'яких тканин (фурункул, карбункул, гідраденіт, абсцес, флегмона), бешиха, панарицій, мастит, лікування гнійних ран, атероми, гігроми, врослий ніготь, пілонідальная кіста (кіста куприка, епітеліальний куприковий хід), трофічні виразки, первинна хірургічна обробка ран, видалення сторонніх тіл, гострий і хронічний апендицит, аппендикулярний інфільтрат, доброякісні новоутворення жирової тканини, шкіри та підшкірної клітковини голови, обличчя та шиї, тулуба, верхніх і нижніх кінцівок (ліпоми, фіброми , дерматофіброма, невуси, папіломи, гемангіоми і т.д.), а також консервативне і хірургічне лікування патології органів шлунково-кишкового тракту, черевної порожнини та черевної стінки та ін.
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Ендоскопіст, Гастроентеролог Васильєв Олег Володимирович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів методом ендоскопії. Проводить діагностичні дослідження стравоходу, шлунка, 12-палої кишки, товстого кишечника і органів дихання за допомогою ендоскопа, виконує забір матеріалу для гістологічного і цитологічного дослідження, тест на Helicobacter Pilori
Лікар Гастроентеролог, Ендоскопіст Поліщук Жанна Володимирівна на Doc.ua
Жанна Володимирівна веде прийом як дитячий гастроентеролог, а також - ендоскопіст (проводить процедуру гастроскопії). До робочої сферу лікаря входить діагностика і лікування порушень травлення у дітей і підлітків, включаючи вроджені патології.
ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр
вул. Академіка Павлова, 162 гна карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Ендоскопіст Удовіхіна Олена Іванівна на Doc.ua
Стаж роботи Олени Іванівни складає більше 30 років. У 2013 р. лікар підтвердила вищу кваліфікаційну категорію. На постійній основі Олена Іванівна є членом Української Асоціації лікарів-ендоскопістів і щорічно бере участь в практичних симпозіумах з питань діагностичної та лікувальної ендоскопії
Лікар Ендоскопіст, Терапевт Ахвледіані Гіві Гівійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ендоскопії та терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів