Дніпро

Сторінка 75: Приватні лікарі в Дніпрі

Дивитись клініки в Дніпрі
Сьогодні, 5 Липня
Лікар Стоматолог Пахомов Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, працює з усім спектром стоматологічних послуг: лікування та пломбування зубів різної складності, професійне відбілювання зубів щадними і безпечними методами, видалення зубного нальоту і зубного каменю за допомогою сучасних технологій, а також видалення зубів.
Стомасервіс, вул. Героїв Сталінграду 39
Консультация с осмотром (использование стерильных наборов) и назначением плана лечения. Просто консультация - 0 грн.
пр-т. Богдана Хмельницького, 39на карті
Амур-Нижньодніпровський
Лікар Педіатр Мудренко Ганна Володимирівна на Doc.ua
Лікар педіатр, володіє технікою масажу, динамічної гімнастики і акватренінг. Спеціалізується на лікуванні дітей, які страждають патологіями дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, а також проводить ефективне усунення інфекційних захворювань.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Удєлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні каріозного пошкодження зуба, ускладнень, викликаних таким пошкодженням (періодонтит, пульпіт), хвороб пародонта, кореневих каналів, м'яких тканин рота (гінгівіт, стоматит).
Стома-сервіс, стоматологічна клініка
вул. Миронова, 15на карті
Шевченківський
Лікар Терапевт, Дієтолог Пікалова Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, працює за такими напрямками як лікування ожиріння, нормалізація мікроелементного балансу, розробка дієтичного харчування при різних захворюваннях.
Центр краси та здоров'я «Лінія»
повторный прием 210 грн.
вул. Шевченко, 20на карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Імунолог Рибалка Інна Віталіївна на Doc.ua
Рибалка Інна Віталіївна
Лікар імунолог першої категорії, має великий досвід в сфері діагностики та лікування у пацієнтів з допомогою сучасних методів антіфософліпідного синдрому, імунопатологічних станів, кріоглобулінемії, імунної недостатності, саркоїдозу, системного червоного вовчака і ін.
Лікар Невролог Мартинюк Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Дитячий невролог, спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, використовуючи сучасні методи і досягнення медицини, керуючись принципом індивідуального підходу до кожного маленького пацієнта.
Лікар Отоларинголог Десятирик Оксана Григорівна на Doc.ua
До Оксани Григорівни пацієнти звертаються з питань вираженого болю у вусі, погіршення слуху, гнійних виділень, шуму у вухах, закладеності носа, болі в горлі. Даний фахівець компетентний в лікуванні фарингіту, тонзиліту, отиту, евстахіїту, риніту, гаймориту, аденоїдиту та інших хвороб.
Лікар УЗД-фахівець Кіденко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна є фахівцем з проведення ультразвукових досліджень у дітей (нейросонографія, нирки, тазостегнові суглоби, щитовидна залоза та ін.), У дорослих (нирки, ТРУЗД, наднирники, органи мошонки, сечовий міхур і ін.). Крім цього доктор Кіденко компетентна в проведенні УЗД м'яких тканин, лімфовузлів, молочних залоз.
Аврора ВРТ німецько-український медичний центр
пер. Фестивальний, 5на карті
Індустріальний
Лікар Сімейний лікар, Терапевт Паранько Олексій Сергійович на Doc.ua
Спеціаліст терапевтичного профілю з багаторічним досвідом роботи в Німеччині та Південній-Африці. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням самих різних гострих і хронічних захворювань. Надає допомогу в правильному трактуванні аналізів і висновків. Дає рекомендації щодо щеплень, профілактики та раннього виявлення онкологічних захворювань, психологічна підтримка, консультація по веденню оптимального способу життя для збереження здоров'я і довголіття. Працює з пацієнтами різного віку.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
Лікар Психотерапевт, Психолог Кремінська Алла Вікторівна на Doc.ua
Алла Вікторівна проводить індивідуальне консультування і допомагає вирішувати проблеми, пов'язані з почуттям провини, заниженою самооцінкою і невпевненістю в собі. Допомагає в здобутті професійної орієнтації, в пошуку вибору професії. Працює з тривожними розладами, страхами, нав'язливими станами, панічними атаками, депресивними розладами.