Дніпро

Сторінка 5: Масажисти в Дніпрі

Сьогодні, 4 Липня
Лікар Масажист Завгородній Богдан Сергійович на Doc.ua
Проводить антицелюлітний масаж за авторською технікою з додаванням медового масажу, банок та техніки ", бразильські сідниці", з опрацюванням всіх проблемних зон, класичний масаж з опрацюванням тригерних точок, лімфодренажний, лікувальний з додаванням Body Blade, масаж обличчя з додаванням баночок та Гуаша, масаж Ломі-Ломі.
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
Лікар Масажист Борох Сергій Ігорович на Doc.ua
Масажист, проводить такі види масажу: класичний, лімфодренажний, тонізуючий, антицелюлітний і ін.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Шевченківський
Лікар Масажист Харченко Яна Володимирівна на Doc.ua
1рік досвіду
Посмішка, м'які дотики, тихий голос – це інструменти, за допомогою яких Яна Володимирівна входить у емоційно-психологічний контакт із немовлям. Проводить профілактичний, оздоровчий, зміцнюючий масаж та гімнастику для гармонійного зростання та розвитку малюка з 2 місяців до 1 року. А також навчальну програму для батьків із техніками профілактичного масажу.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Масажист Жила Павло Леонідович на Doc.ua
Фахівець з фізичної реабілітації, тайського масажу. Досконало володіє техніками реабілітаційного масажу. Інструктор по Йога-терапії, Кундаліні і Хатха Йоги, гімнастики цигун, Белояр
Центр здоров'я «АМІКУС»
вул. Старокозацька, 16/18на карті
Соборний
Лікар Масажист, Реабілітолог Дубинський Сергій Володимирович на Doc.ua
Масажист, фахівець з фізичної реабілітації. Використовує у терапії прикладну кінезіологію, що дозволяє вдало інтегрувати методики масажу, мануальної терапії, психології, з метою проведення більш точної діагностики та виявлення причин захворювання. Має багаторічний досвід в масажах та реабілітації.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті