Чернігів

Дерматологи в Чернігові

Сьогодні, 16 Квітня
Лікар Дерматолог, Трихолог Петрусенко Оксана Павлівна на Doc.ua
Дерматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні шкірних захворювань, використовує метод дерматоскопії, видаляє новоутворення шкіри радіохвильовим апаратом Сургітрон. Лікує псоріаз, екзему, себорею, дерматити, акне, грибкові захворювання шкіри, видаляє бородавки, папіломи, кондиломи, кератоми
Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог, Трихолог Бірюкова  Тетяна  Олексіївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням та діагностикою таких захворювань, як вугрі (акне), грибкові захворювання шкіри, дерматит, екзема, новоутворення шкіри (видалення папілом), псоріаз, лупа та свербіж шкіри голови, нейродерміт волосистої частини голови, пошкодження волосся, псоріаз волосистої частини голови, себорея та себорейний дерматит.
Лікар Дерматолог, Трихолог Блоха Наталія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-дерматолог-трихолог, проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Спеціалізується на лікуванні грибкових захворювань шкіри, дерматиту, шкірних новоутворень, псоріазу, себореї, вугрового висипу (акне), екземи, алопеції (випадіння волосся). Проводить трихоскопію, дерматоскопію радіохвильове видалення новоутворень, мезотерапію, плазмоліфтинг, біоревіталізацію шкіри голови та волосся