Лікар Дерматолог, Дерматовенеролог Зенкевич Лілія Валеріївна на Doc.ua

Відгуки про Зенкевич Лілія Валеріївна

Консультація від 350 грн
Лікар-дерматолог проводить сучасні методи діагностики і лікування алергодерматозів, вугрової хвороби, мікозів, оніхомікозів, хронічних і вірусних захворювань шкіри у дітей і дорослих. Консультує з питань профілактики захворювань шкіри, а також інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії і видаленні бородавок, папілом методом кріодеструкції. Веде прийом дорослих і дітей з 1 місяця
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 93 відгуки

Дмитро 18 Червень 2024
Інна 27 Травень 2024
Нормальна консультація, планую повторну також, дякую.
Регіна 21 Травень 2024
Дуже сподобався лікар, все було суперово на візиті.
Ірина 11 Травень 2024
Прийом сподобався, призначене лікування допомагає, я майже вилікувалася, я дуже задоволена роботою лікаря
Мирослав 04 Квітень 2024
Загалом сподобався візит у цього спеціаліста. Пройшло все прекрасно.
Вікторія 09 Березень 2024
Лікар дуже уважно подивилась мою проблему, усе чітко мені пояснила, озвучила та розказала.
Направлено до клініки
Анастасія 04 Лютий 2024
Дуже не задоволена клінікою і лікаркою безпосередньо. Прийом жахливий, не вислухала, нічого не порадила, оцінку ситуації та проблемі не надала. Одразу послалася на те, що тільки аналіз може щось виявити, який коштує великі гроші і результат якогоя зможу дізнатися при повторному прийомі за такі самі великі гроші. Призначила препарати, які взагалі мені ні до чого, але вартість яких висока. Категорично не рекомендую.
Поліна 10 Грудень 2023
Лікарка гарна, професійний підхід, задоволена прийомом.
Ольга 10 Грудень 2023
Дуже гарно прийняли, я задоволена клінікою та лікарем. Записались також і на повторний прийом. Дякую!
Катерина 06 Листопад 2023
5 6 7 8 9 10 chevron_right