Врач Дерматолог, Дерматовенеролог Зенкевич   Лилия Валериевна на Doc.ua

Отзывы о Зенкевич Лилия Валериевна

Консультация от350 грн
Врач-дерматолог проводит современные методы диагностики и лечения аллергодерматозов, угревой болезни, микозов, онихомикозов, хронических и вирусных заболеваний кожи у детей и взрослых. Консультирует по вопросам профилактики заболеваний кожи, а также инфекций, передающихся преимущественно половым путем. Специализируется на проведении дерматоскопии и удалении бородавок, папиллом методом криодеструкции. Ведет прием взрослых и детей с 1 месяца
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 94 отзыва

Анастасія 15 Июль 2024
Все пройшло чудово, хороший компетентний лікар , дає чіткі вказівки , пояснює що до чого, задоволені візитом.
Дмитро 18 Июнь 2024
Інна 27 Май 2024
Нормальна консультація, планую повторну також, дякую.
Регіна 21 Май 2024
Дуже сподобався лікар, все було суперово на візиті.
Ірина 11 Май 2024
Прийом сподобався, призначене лікування допомагає, я майже вилікувалася, я дуже задоволена роботою лікаря
Мирослав 04 Апрель 2024
Загалом сподобався візит у цього спеціаліста. Пройшло все прекрасно.
Вікторія 09 Март 2024
Лікар дуже уважно подивилась мою проблему, усе чітко мені пояснила, озвучила та розказала.
Направлено в клинику
Анастасія 04 Февраль 2024
Дуже не задоволена клінікою і лікаркою безпосередньо. Прийом жахливий, не вислухала, нічого не порадила, оцінку ситуації та проблемі не надала. Одразу послалася на те, що тільки аналіз може щось виявити, який коштує великі гроші і результат якогоя зможу дізнатися при повторному прийомі за такі самі великі гроші. Призначила препарати, які взагалі мені ні до чого, але вартість яких висока. Категорично не рекомендую.
Поліна 10 Декабрь 2023
Лікарка гарна, професійний підхід, задоволена прийомом.
Ольга 10 Декабрь 2023
Дуже гарно прийняли, я задоволена клінікою та лікарем. Записались також і на повторний прийом. Дякую!
5 6 7 8 9 10 chevron_right