Бровари

Сторінка 12: Приватні лікарі в Броварах

Дивитись клініки в Броварах
Лікар Акушер-гінеколог Лубковський  Анатолій  Олександрович на Doc.ua
Анатолій Олександрович лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на проведенні зовнішнього і внутрішнього акушерського обстеження, кольпоскопії, діагностичному вишкрібанні слизової цервікального каналу і матки, регуляції менструального циклу, поліпектомії, забір матеріалу на обстеження та ін.
Лікар Акушер-гінеколог Кравченко Василь Миколайович на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Володіє сучасними методами лікування та діагностування хвороб жіночої репродуктивної системи. Проводить діагностичні вискоблювання, поліпектомію, введення і видалення ВМС. Спеціалізується на кольпоскопії і ультразвуковій діагностиці.
Лікар Сімейний лікар Терещенко Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт, гастрит, серцева недостатність, цистит, енурез
Лікар Акушер-гінеколог Бабич Ніна Андріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Володіє сучасними методами лікування та діагностування хвороб жіночої репродуктивної системи. Проводить все акушерсько-гінекологічні процедури.
Лікар Пульмонолог Нестроєвий  Станіслав  Іванович на Doc.ua
Станіслав Іванович лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації, діагностику (бронхоскопію) лікування захворювань бронхів і легенів.
Лікар Сімейний лікар Новик Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, ангіна, пневмонія, цистит, панкреатит, холецистит та ін.
Лікар Сімейний лікар Алєксєєнко Анатолій Васильович на Doc.ua
Сімейний лікар виконує діагностику та лікування захворювань серцево-судинної, дихальної, травної та сечовидільної систем. Проводить лікування ендокринологічних, гематологічних і ревматичних хвороб. Коригує порушення роботи обміну речовин
Лікар Сімейний лікар Павловський Михайло Анатолійович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні застудних захворювань, порушеннях функціонування травної системи, захворювань серцево-судинної та дихальної системи. Консультує з питань вакцинації та правильного догляду за дитиною
Лікар Інфекціоніст Магденко Валентина Дмитрівна на Doc.ua
Лікар інфекціоніст. Проводить пальпацію, перкусію, аускультацію. Спеціалізується на лікуванні бактеріальних, вірусних, грибкових інфекцій, алергічних хвороб.
Лікар Сімейний лікар Водолазський Анатолій Миколайович на Doc.ua
Сімейний лікар — завідувач амбулаторії № 6. Проводить первинне обстеження, планову діагностику, оформлення медичної документації, лікувальні та профілактичні заходи. Веде прийом для дорослих і дітей. Займається лікуванням захворювань серцево-судинної, дихальної, травної, сечостатевої систем