Відгуки про діагностичний центр «Спас», на Малій Арнаутській

вул. Мала Арнаутська, 57. На карті

Приморський

Все сподобалося, клініка комфортна, дякую.

Ірина, 15.02.2024

Все чудово пройшло,  добре мене проконсультували, все зробили. Буду і надалі звертатися в цю клініку, мені дуже сподобалося. Нема ніяких зауважень до клініки. Дякую.

Оксана, 08.02.2024

Все нормально пройшло. У клініці приємно, чисто.

Олексій, 01.02.2024

Загалом візитом задоволений, але персонал був не привітним та при вході ніхто зі мною не привітався.

Андрій, 26.01.2024

Сподобалась швидкість - прийшов, шуг-шуг, усе швиденько зробили, й далі пішов. Дуже приємний колектив, сама діагностика не дуже приємна, що ж поробиш, натомість лікар був приємним.

Богдан, 26.01.2024

Гарний сервіс, прийняли навіть раніше запланованого. Візитом залишився задоволеним.

Віктор, 18.01.2024

Одразу як заходиш у клініку, тебе зустрічає адміністратор із гарним відношенням, чисто, охайно. Сам лікар, що проводив мені електронейромиографію, дуже добре усе пояснив.

Олександр, 17.01.2024

Ввічливий персонал. У клініці комфортно, зручно. Дякую.

Лариса, 09.01.2024

Сподобалось що зустрів привітний, ввічливий персонал, знайшли змогу прийняти мене на п'ятнадцять хвилин раніше ніж я був записаний, до того ж під час діагностики усе було пояснено, що наразі відбувається із моєю ногою, доступною звичайній людині мовою.

Дмитро, 13.12.2023

Все дуже у клініці сподобалось. Відбулося все дуже добре. Лікар був  дуже гарний і  ввічливий.

Любов, 06.12.2023

Отримала все що мені потрібно та була дуже задоволена цим. Консультація лікаря дуже сподобалась.

Катерина, 06.12.2023

Найкращі відгуки, лікарі та персонал чудові, діагностику гарно провели, все було дуже добре, діагноз був поставлено. Ми приїхали з іншого міста, прийняли без проблем

Владислав, 11.10.2023

Все пройшло дуже добре, в клініці привітний персонал. Дуже задоволена що потрапила саме в клініку Спас

Григорій, 05.10.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Ярослав, 25.08.2023

Дуже чуйний персонал, візитом залишились задоволені.

Євген, 23.08.2023

Предоплата перед диагностикой не понравилась

Евгений, 18.07.2022

К работе клиники ни каких претензий у меня нет. Приняли быстро, по времени. Все работники компетентны. УЗИ-специалист очень хороший. Цены адекватные. Всем осталась довольна.

Мария, 15.11.2021

Все нормально, все отлично. Специалисты хорошие, мне понравилось.

Александр, 01.10.2020

Все очень понравилось. Все профессионально и культурно. Мне очень понравилось.

Ирина, 07.06.2020

Все очень хорошо, осталась довольна! Рекомендую! Цены тоже, очень радуют.

Виктория Пушкаренко , 08.11.2019

Все подошло, все понравилось. Очень все реактивно, для меня все было хорошо. Не ждала, приняли, получила то, что хотела и ушла.

Ольга, 05.04.2019

Всё прошло во время, внимательность, оперативность, доброжелательность, я очень довольна.

Татьяна, 18.10.2018

Было очень приятно. В центре все приветливые и доброжелательные , никакой очереди и суеты, все чистенько и комфортно. Доктор очень хороший и внимательный, тактичный. Спасибо огромное за работу всем.

Жанна, 04.08.2018

Постоянно хожу в эту клинику. Мне все нравится.

Татьяна, 07.03.2018

Все нормально. Остался доволен, все устроило.

Сергей, 24.02.2018

проспект Академіка Глушка 11 г.

вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка).