«Спас», на Малій Арнаутській

Діагностичне відділення центру «Спас» представляє собою сучасну базу для виявлення захворювань суглобів і хребта. Унікальне обладнання і широкий перелік доступних для пацієнтів досліджень допомагає фахівцям клініки надавати точні результати діагностики і перейти до ефективної комплексної терапії ще

вул. Мала Арнаутська, 57. На карті

Приморський

Діагностичні методи центру «Спас»

У медичному центрі представлений повний перелік діагностичних процедур для всебічного дослідження хребта і суглобів:

• Артрофоноскопія - авторська методика, дослідження за допомогою якої доступні тільки в медичному центрі «Спас». Вона дозволяє почути хрускіт, тертя суглобів і інше. В ході дослідження використовується спеціальні інструменти, мікрофон.
  • Електронейроміографія - ефективний метод для точного визначення ступеня ураження ЦНС, встановлення причини болю, аналізу параметрів біопотенціалів нерва, м'яза. Дані параметри важливі для складання максимально точного плану лікування. Діагностичний метод дозволяє досліджувати будь-які доступні периферичні нерви.
  • Денситометрія - УЗД для визначення мінеральної щільності кісток, порушень їх структури, виявлення потенційних ризиків переломів, причин розвитку остеопорозу.

УЗД суглобів

УЗ-дослідження суглобів для діагностики їх травматичного ураження, запалення зв'язок, запалень, характерних для ревматичних патологій, визначення висоти суглобової щілини, товщини хряща і ін.

УЗД хребта

УЗ-дослідження хребта є безпечним діагностичним методом, так як не супроводжується опроміненням. Метод дозволяє проводити обстеження багаторазово, що неможливо при інших діагностичних маніпуляціях.

В клініці дуже приємний персонал, дуже професійний, візитом в клініку задоволені

Дмитро, 11.04.2024

Все сподобалося, клініка комфортна, дякую.

Ірина, 15.02.2024

Все чудово пройшло,  добре мене проконсультували, все зробили. Буду і надалі звертатися в цю клініку, мені дуже сподобалося. Нема ніяких зауважень до клініки. Дякую.

Оксана, 08.02.2024

Все нормально пройшло. У клініці приємно, чисто.

Олексій, 01.02.2024

Загалом візитом задоволений, але персонал був не привітним та при вході ніхто зі мною не привітався.

Андрій, 26.01.2024

проспект Академіка Глушка 11 г.

вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка).