Відгуки про діагностичний центр «Neuro-CardioLab»

• Нд: вихідний

вул. Черняховського, 24 а. На карті

Приморський

У самій клініці все було непогано, клініка сподобалася. Але самі результати обслідування виявилися не якісними. Лікар що проводив діагностику, виявився не компетентний. Тепер прийдеться все переробляти в іншому місці й знову тратити кошти, при чому немалі.

Наталія, 19.04.2024

Нам очень все понравилось, мы остались довольны

Тимур, 09.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Повністю усім задоволені, все нас влаштувало. Дуже приємний та ввічливий персонал у клініці. У самій клініці було приємно, чисто та гарно, дуже приємно здивували ціни на послуги у цій клініці.

Ольга, 28.03.2024

В клініці робила діагностику, візит сподбався

Татьяна, 20.03.2024

Досить непогана клініка, відбулося все швидко, якісно та добре.

Віталій, 19.03.2024

Пройшло все добре. Дуже сподобалася ця клініка.

Борис, 19.03.2024

Все сподобалося в клініці, діагностику зробили швидко та інформативно, дякую.

Юлія, 19.02.2024

В клинике проводили диагностику ребенку. УЗИ специалист - врач мужчина, не ожидали что найдет быстро контакт с ребенком. Работой доктора остались довольны. Клиника отличная, замечательный вежливый администратор, все было прекрасно

Таісія, 19.02.2024

Все пройшло чудово. Клініка прекрасна, комфортна. Персонал дуже привітний, щирий, кваліфікований. Щиро дякую за допомогу. Мені все дуже сподобалося.

Антоніна, 14.02.2024

Прийняли вчасно, лікар узист, був компетентним, одразу отримала висновки. Візитом залишилась задоволена.

Юлія, 02.02.2024

Все чудово, клініка дуже зручна, персонал уважний, пройшла дві діагностики, все на найвищому рівні. Дякую!

Олена, 01.02.2024

Клініка комфортна, сервісом задоволений. Дякую!

Гор, 25.01.2024

Все сподобалось у клініці та лікарі сподобались. Було все швидко і  якісно. Все добре.

Наталія, 23.01.2024

Клінікою задоволені, зручна та комфортна, дякую.

Кирило, 17.01.2024

Гарна клініка. Ввічливий персонал. Все швидко відбулося. Прийняли навіть трішки раніше, взагалі не чекали, черг не було.

Лідія, 17.01.2024

Візит пройшов вчасно, без затримок, пояснили усі питання, що виникали у мене. Візитом залишилась задоволеною.

Тетяна, 11.01.2024

Остались очень не довольны ,так как дополнительно прямо на приеме проводят услугу и не согласовывают по цене и делают потому что решили что так будет лучше . Записываешься на прием на время,и ждешь потом 40 минут после ,зачем тогда запись ? Не рекомендую данное место ,медсестра завела в кабинет ,доктора ждали еще 10 минут .. Все не согласовано ,на ресепшене обсуждают какие то не рабочие моменты сотрудники ,не приятно ожидать в холле и слушать чьи-то разговоры и громкий смех ..

Любовь , 08.01.2024

Сподобалось у клініці. Дуже добре відношення до пацієнтів.

Катерина, 05.01.2024

Комфортна клініка, сервісом задоволені, дякую.

Євген, 27.12.2023

Все добре відбулось. Зробили все добре. Мені все сподобалось. Дякую.

Павлов, 09.12.2023

Дуже добре, швидко, спокійно, без зауважень

Анна, 08.12.2023

Все сподобалось у клініці.Прийняли вчасно на прийом. Привітний персонал.

Алла, 09.11.2023

Записувалась на діагностику, вартість послуги озвучили. Після прийому мені озвучили іншу більшу вартість процедури. Клініка надала додаткову послугу і не попередила що це додаткові гроші. Так не можна робити, потрібно попереджати, добре що в мене були додаткові гроші при собі, але якби я знала що так буде, я б відмовилась, я розраховую свої гроші сама. Більше в клініку не піду

Валентина, 16.10.2023

Залишилась у шоці – записалася на електронейроміографію ніг, лікар, який проводив цю діагностику, щось там виявив, повів мене до іншого кабінету, сказав там у чому у мене проблема і пішов, я гадала розкажуть що до чого і запропонують запис, але натомість запропонували лягти на живіт, думала, що там щось на ногах подивляться, але натомість цього почали проводити процедуру. Я запитала, скільки це коштує, мені сказали суму, в розрахунку, що це за обидві ноги, заспокоїлася, але як виявилося рано, після закінчення всього, при розрахунку виявилося, що та сума була тільки за одну ногу, але й це ще не все - при складанні сум наші цифри не збігалися, бо виявляється лікарю, при проведенні діагностики ще щось не сподобалося і він провів додаткову діагностику не повідомивши мене! У результаті сума зросла у 2 рази! Добре, що в мене була така сума. Я вважаю, що всі додаткові платні послуги, крім тих, на які записується людина, повинні бути додатково обговорені та узгоджені.

Тетяна, 12.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Олександр, 20.07.2023

вул. Академіка Воробйова, 5 Г.