CompliMed Аркадія, Медичний центр

• Оплата карткою,

Комфортний медичний центр із досвідченими лікарями без черг. Запис онлайн та по телефону. Ідеальний медичний огляд: точно, оперативно, зручно. Якісний та швидкий професійний медогляд будь-якої складності у клініці Complimed. Наші послуги призначені для людей, які прагнуть стежити за своїм здоров'ям, цінуючи свій час. ще

вул. Гагарінське плато, 5/2. На карті

Приморський

У нас ви не зіткнетеся з чергами, бюрократичними зволіканнями та поганим станом приміщень/обладнання. На відміну від державних лікарень, у нас вам не потрібно сплачувати нескінченні “благодійні внески”, годинами чекаючи у черзі на прийом, оскільки ми приділимо вам саме той час, який ви самі оберете. Наші висококваліфіковані фахівці не прагнуть “продати” вам непотрібні ліки та процедури, адже наша основна мета – подбати про ваше здоров'я та заощадити ваш час.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все, щоб вони задовольнили свої потреби та були здоровими. Наші співробітники – досвідчені професіонали, спеціалісти своєї справи, які з повагою ставляться до кожного клієнта.

вул. Пастера, 56 (1-й поверх, наліво).