Відгуки про діагностичний центр «ЦЕНТР.МЕД»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Новосельського, 64. На карті

Приморський

Гарна клініка, все дуже сподобалося у цій клініці. Комфорт був чудовий, все добре пройшло.

Лілія, 25.04.2024

Прийом відбувся без затримки, навіть трохи раніше. Діагностику провели добре, не було ніяких проблем, все було швидко і якісно, зауважень до персоналу не було

Наталія, 23.04.2024

Сподобався сервіс та кваліфікація лікаря, що проводив мені УЗД.

Лариса, 13.04.2024

Сподобалася клініка, пройшло все чудово. У клініці хороший, привітний персонал.

Микола, 25.03.2024

Сподобалася клініка, пройшло все чудово, без ніяких проблем, зробили все, що нам було потрібно  швидко та якісно. Немає ніяких зауважень до цієї клініки. Все було класно.

Сергій, 25.03.2024

Пройшла декілька діагностик в цій клініці, все зручно, вчасно, дякую.

Наталія, 22.03.2024

Сподобалася клініка. Все було добре. Пройшло усе чудово.

Анастасія, 19.03.2024

Візитом залишилась задоволеною - прийняли вчасно, гарно, швидко обслужили, надали чітку інформацію з приводу діагностики.

Ірина, 19.03.2024

Мене зустрів привітний, професійний персонал, на жаль довелось трішки зачекати, але візитом все одно залишився задоволеним.

Всеволод, 07.03.2024

Дуже сподобалася клініка. У самій клініці чисто, красиво, комфортно, зручно. Дуже приємні лікарі та персонал теж доволі приємний до пацієнтів у цій клініці.

Світлана, 06.03.2024

Очень хорошее обслуживание, в клинике очень приятный персонал на ресепшен, встречают пациентов как положено, внимательно. Доктор диагностики очень опытный, квалифицированный по высшему стандарту, врач от Бога

Саід, 15.02.2024

Загалом нормальне ввічливе, коректне спілкування, професіоналізм. Усе пройшло добре.

Володимир, 12.02.2024

Очень понравилась клиника, приятный персонал на ресепшен и хорошие специалисты. В клинике очень хороший УЗИ специалист, очень внимательный, хорошо объясняет, мне понравился доктор, все рекомендую специалиста

Валенина, 09.02.2024

Дуже уважний лікар, що проводив мені УЗД, усе дуже докладно пояснив, розказав. Візитом залишився задоволеним.

Олег, 01.02.2024

Візит пройшов добре, усе влаштувало - швидко, зручно, ціна.

Роман, 20.12.2023

Усе сподобалось - швидко, тепло, затишно, чисто.

Майя, 13.12.2023

Лікар, що проводив мені УЗД - шикарний спеціаліст!

Катерина, 27.09.2023

Усе сподобалось, скоріш за все буду звертатись ще.

Дарія, 27.09.2023

ул. Черняховского, 24 а. На карті