Відродження життя, центр сімейної терапії

У медцентрі «Відродження життя» працює діагностичне відділення, в якому для пацієнтів доступні послуги з ультразвукової діагностики організму. Ультразвукові дослідження проводяться в центрі «Відродження життя» на сучасному УЗ-апараті останнього покоління, оснащеним кольоровим доплером. Саме завдяки кольоровий доплер діагност може виявити онкологічні захворювання на ранніх стадіях. ще

• Нд: вихідний

вул. Академічна, 1, офіс 1. На карті

Приморський

УЗ-апарат, який використовується в медичному центрі «Відродження життя», оснащений функцією кольорового доплера. Використання кольорового доплера при проведенні ультразвукових досліджень дозволяє лікареві не тільки виконати стандартне обстеження внутрішніх систем, але також і вивчити кровопостачання органів, лімфатичну систему.

Діагностика з використанням кольорового доплера має особливе значення при виявленні онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Діагностичні послуги

Діагностичні послуги, що надаються в центрі «Відродження життя»:

• ультразвукове дослідження:
    • шлунково-кишкового тракту;
    • сечовидільної системи;
    • функції жовчного міхура і сечового міхура;
    • лімфатичної системи;
    • серця (ехокардіографія);
    • м'яких тканин;
    • залоз (щитовидної, передміхурової, молочних);
    • суглобів і шийного відділу хребта;
    • органів малого таза (виконується за допомогою абдомінального датчика);
  • нейросонографія.

Використання ультразвукових досліджень для діагностування організму в медцентрі «Відродження життя» обумовлено декількома факторами:

• інформативність - УЗ-дослідження мають високу інформативність, вони дозволяють лікарю оцінити структуру внутрішніх органів, діагностувати наявність новоутворень. Висока інформативність УЗ-досліджень має особливе значення на ранніх стадіях діагностування хвороб, оскільки тоді пацієнт може уникнути серйозного лікування, обмежившись профілактикою;
  • простота проведення - для проведення дослідження не потрібно серйозної підготовки, УЗД можна проводити відразу ж після консультації лікаря;
  • швидкість проведення - дослідження займає всього до 10 хвилин;
  • атравматичность - пацієнт під час проведення УЗД відчуває мінімальні дискомфортні відчуття, викликані натисканням датчика на тканини.

Все було добре, діагностику провели, лікар сподобався, зауважень до персоналу не було

Інна, 20.03.2024

Чудовий персонал клініки, привітні дівчата, дуже уважні, в усьому допомоги і все розповіли. Діагностику провели добре

Вікторія, 13.03.2024

Все было хорошо, персонал клиники очень вежливый

Віталіна, 24.02.2024

У клініці сподобалося. Було чисто, обслуговування хороше, привітний персонал. Все було на найвищому рівні. Лікар на УЗІ викликав трохи сумніви, не знаю чи можна йому довіряти, адже звертався з однією проблемою, а лікування мені виписали зовсім не те що потрібно.

Фаріз, 10.02.2024

Абсолютно весь персонал клініки розмовляє російською мовою, висновок мого УЗД суглобу теж видали російською, тільки після мого прохання змінити це, висновок замінили

Станіслава, 01.12.2023

ул. Пастера, 56 (1-й этаж , налево). На карті