Відродження життя, центр сімейної терапії

У медцентрі «Відродження життя» працює діагностичне відділення, в якому для пацієнтів доступні послуги з ультразвукової діагностики організму. Ультразвукові дослідження проводяться в центрі «Відродження життя» на сучасному УЗ-апараті останнього покоління, оснащеним кольоровим доплером. Саме завдяки кольоровий доплер діагност може виявити онкологічні захворювання на ранніх стадіях. ще

вул. Академічна, 1, офіс 1. На карті

Приморський

УЗ-апарат, який використовується в медичному центрі «Відродження життя», оснащений функцією кольорового доплера. Використання кольорового доплера при проведенні ультразвукових досліджень дозволяє лікареві не тільки виконати стандартне обстеження внутрішніх систем, але також і вивчити кровопостачання органів, лімфатичну систему.

Діагностика з використанням кольорового доплера має особливе значення при виявленні онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Діагностичні послуги

Діагностичні послуги, що надаються в центрі «Відродження життя»:

• ультразвукове дослідження:
    • шлунково-кишкового тракту;
    • сечовидільної системи;
    • функції жовчного міхура і сечового міхура;
    • лімфатичної системи;
    • серця (ехокардіографія);
    • м'яких тканин;
    • залоз (щитовидної, передміхурової, молочних);
    • суглобів і шийного відділу хребта;
    • органів малого таза (виконується за допомогою абдомінального датчика);
  • нейросонографія.

Використання ультразвукових досліджень для діагностування організму в медцентрі «Відродження життя» обумовлено декількома факторами:

• інформативність - УЗ-дослідження мають високу інформативність, вони дозволяють лікарю оцінити структуру внутрішніх органів, діагностувати наявність новоутворень. Висока інформативність УЗ-досліджень має особливе значення на ранніх стадіях діагностування хвороб, оскільки тоді пацієнт може уникнути серйозного лікування, обмежившись профілактикою;
  • простота проведення - для проведення дослідження не потрібно серйозної підготовки, УЗД можна проводити відразу ж після консультації лікаря;
  • швидкість проведення - дослідження займає всього до 10 хвилин;
  • атравматичность - пацієнт під час проведення УЗД відчуває мінімальні дискомфортні відчуття, викликані натисканням датчика на тканини.

Сподобалось відношення та професіоналізм працівників.

Регіна, 13.06.2024

Дуже сподобалася клініка, лікарі  у клініці хороші спеціалісти, теж дуже сподобалися.

Вікторія, 06.06.2024

Все було добре, діагностику провели, лікар сподобався, зауважень до персоналу не було

Інна, 20.03.2024

Чудовий персонал клініки, привітні дівчата, дуже уважні, в усьому допомоги і все розповіли. Діагностику провели добре

Вікторія, 13.03.2024

Все было хорошо, персонал клиники очень вежливый

Віталіна, 24.02.2024

1-й Аэродромный переулок, 4. На карті