«Neuro-CardioLab»

Медичний центр спеціалізується на нейрофізіологічній діагностиці використовуючи найсучасніші методи діагностики захворювань нервової системи. У центрі проводиться вивчення судин людського організму методом дуплексного сканування на апаратурі преміум експертного класу. В центрі проводять діагностику захворювань серця і ультразвукову діагностику. ще

Фонтанська дорога, 58. На карті

Приморський

Neuro-CardioLab — це інноваційний та комплексний підхід до лікування!

Основне завдання центру: швидко і якісно надати необхідні послуги, без черг, довгих зборів аналізів і інших складнощів.

Переваги медичного центру

• Якісний сервіс
  • Високоекспертне обладнання
  • Економія часу, так як всі обстеження можна пройти в одному кабінеті
  • Сучасні методики лікування
  • Лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 10 років

В основу роботи центру Neuro-CardioLab закладені найсучасніші, прогресивні і передові технології в діагностиці та лікуванні захворювань. Лікарі клініки не тільки з досить великим досвідом, а фахівці, які продовжують навчатися провідним, інноваційним методикам, щоб пацієнти отримували найякісніше лікування.

Дуже все сподобалося в цій клініці. Все було прекрасно.

Олег, 21.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре.

Валерія, 05.08.2024

В клініці ввічливий персонал, все швидко, чітко, доступно. Візитом в клініку задоволений

Максим, 25.07.2024

Клініка влаштувала мене цілком, дуже гарні лікарі, все сподобалося, дякую.

Тетяна, 09.07.2024

В клинике приятная обстановка, девочки медсестры очень внимательные, диагностику провели быстро и качественно. Мы очень довольны, в клинику обращаемся уже не первый раз, нам нравится обслуживаться в этой клинике

Дарья, 09.07.2024

вул. Академіка Воробйова, 5 Г.