«Neuro-CardioLab»

Медичний центр спеціалізується на нейрофізіологічній діагностиці використовуючи найсучасніші методи діагностики захворювань нервової системи. У центрі проводиться вивчення судин людського організму методом дуплексного сканування на апаратурі преміум експертного класу. В центрі проводять діагностику захворювань серця і ультразвукову діагностику. ще

вул. Черняховського, 24 а. На карті

Приморський

Neuro-CardioLab — це інноваційний та комплексний підхід до лікування!

Основне завдання центру: швидко і якісно надати необхідні послуги, без черг, довгих зборів аналізів і інших складнощів.

Переваги медичного центру

• Якісний сервіс
  • Високоекспертне обладнання
  • Економія часу, так як всі обстеження можна пройти в одному кабінеті
  • Сучасні методики лікування
  • Лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 10 років

В основу роботи центру Neuro-CardioLab закладені найсучасніші, прогресивні і передові технології в діагностиці та лікуванні захворювань. Лікарі клініки не тільки з досить великим досвідом, а фахівці, які продовжують навчатися провідним, інноваційним методикам, щоб пацієнти отримували найякісніше лікування.

У самій клініці все було непогано, клініка сподобалася. Але самі результати обслідування виявилися не якісними. Лікар що проводив діагностику, виявився не компетентний. Тепер прийдеться все переробляти в іншому місці й знову тратити кошти, при чому немалі.

Наталія, 19.04.2024

Нам очень все понравилось, мы остались довольны

Тимур, 09.04.2024

Дуже сподобалася клініка, все пройшло добре. Повністю усім задоволені, все нас влаштувало. Дуже приємний та ввічливий персонал у клініці. У самій клініці було приємно, чисто та гарно, дуже приємно здивували ціни на послуги у цій клініці.

Ольга, 28.03.2024

В клініці робила діагностику, візит сподбався

Татьяна, 20.03.2024

Досить непогана клініка, відбулося все швидко, якісно та добре.

Віталій, 19.03.2024

вул. Академіка Воробйова, 5 Г.