Діагностичний центр «Medessa»

Medessa — це сучасний центр магнітно-резонансної томографії. Тут встановлено апарат Philips Achieva 3.0T — єдиний в Одесі і Одеській області магнітно-резонансний томограф з магнітним полем 3.0 Тесла. Основні напрямки: МРТ голови і головного мозку, МРТ хребта та суглобів, МРТ черевної порожнини, МР-ангіографія, УЗД та ін. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Космонавтів, 10. На карті

Приморський

Основна перевага центру Medessa — це високоефективний і точний томограф останнього покоління Philips Achieva 3.0T. Завдяки своїм характеристикам, він дозволяє досягти найкращого просторового дозволу і найкращого контрасту тканин і отримувати унікальні по інформативності МРТ-зображення у всіх анатомічних проекціях.

Послуги діагностики

МРТ діагностика

• МРТ голови і головного мозку
  • МРТ хребта
  • МР-ангіографія

УЗД діагностика

• УЗД простати
  • УЗД серця (ЕХО-КГ)
  • УЗД судин голови та шиї
  • УЗД судин верхніх і нижніх кінцівок
  • УЗД суглобів
  • УЗД органів черевної порожнини
  • УЗД підшлункової залози
  • УЗД селезінки
  • УЗД печінки
  • УЗД жовчного міхура
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне
  • УЗД нирок

Прийом пацієнтів ведеться за попереднім записом. Інноваційне обладнання мінімізує дискомфорт і забезпечує точний результат, а прийнятні ціни відповідають рівню і якості обстежень.

Було дуже комфортно та зручно у цій клініці. Обслуговування у клініці на найвищому рівні. Пройшло все швидко. Але є таке невелике побажання, результати обслідування потрібно забирати на наступний день після проходження діагностики - ось це буває не дуже зручно. В більшості клініках результати видають, майже зразу упродовж кількох годин. Хотілось, щоб і у вашій клініці, можна було результати забрати зразу.

Олександр, 16.03.2024

Дуже сподобалася клініка.Все добре пройшло.

Оксана, 06.03.2024

Клініка хороша, пройшло все добре. Лікарі у клініці хороші, компетентні, професійні. Клініка сподобалася.

Олена, 16.02.2024

В клініці чисто, затишно, добре обслуговування, діагностику зробили швидко, усе доступно пояснили.

Михайло, 07.02.2024

В клинике после МРТ у меня сильно разболелась голова, я про это сказала персоналу. Персонал действует точно по инструкции, никаких действий с их стороны не последовало, объяснили что это так может быть и ничего страшного в этом нет. Никаких рекомендаций и инструкций после диагностики мне не дали, последствия головной боли не заставили себя ждать. Персоналу нужно быть внимательней к пациентам

Екатерина, 07.02.2024

ул. Академическая, 1, офис 1. На карті