Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

• Вс: 9:00-14:00

вул. Мала Арнаутська, 56. На карті

Приморський

Клініка нам сподобалася, було хороше відношення зі сторони персоналу. Задоволені залишилися даною клінікою.

Світлана, 26.04.2024

Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці. Все було добре, зробили все мені швидко та якісно. Сама клініка дуже зручна.

Катерина, 20.04.2024

Очень хорошая клиника, дигностику провели хорошо

Любов, 17.04.2024

В клініці чисто, акуратно, персонал привітний, задоволені, дякуємо.

Валентина, 12.04.2024

Все сподобалось - лікар УЗД гарно віднеслась до мене, діагностика пройшла як і було заплановано.

Анастасія, 07.04.2024

Все добре пройшло. Трішки не сподобалося що розмовляли у клініці російською мовою. Було не комфортно, не все було в такому разі зрозуміло. Дуже зате подобалася цінова категорія на послуги у клініці.

Анастасія, 06.04.2024

Персонал клиники очень вежливый, обслуживание на высшем уровне, замечаний не было, мне понравилось

Тетяна, 14.03.2024

Діагностику провели добре. Раніше зверталася в клініку до гінеколога, були призначені аналізи. Вважаю, що деякі аналізи були зайві

Надія, 12.03.2024

Все добре пройшло. Клініка хороша, все було зручно, швидко та комфортно.

Максим, 12.03.2024

У клініці чисто, зручно, комфортно було. Дуже хороші спеціалісти у клініці, дуже ввічливі та уважні.

Інна, 12.03.2024

Мені дуже сподобалася клініка, діагностику провели швидко, ніяких зауважень, персонал гарно ставиться до пацієнтів. Роботою клініки задоволені

Світлана, 04.03.2024

Проведенням діагностики цілком задоволена. клініка комфортна, дякую.

Анна, 29.02.2024

В клинике все было отлично, диагностику провели быстро. Клиника чистая, замечаний к персоналу не было

Владислава, 21.02.2024

Клініка в принципі непогана, тоді як роботою лікаря-діаноста я не задоволена, інформацію з неї мені доводилося буквально "витягати", мені це не сподобалося.

Олена, 13.02.2024

Все нормально пройшло, все добре було, задоволена клінікою. Клініка сподобалася.  Рекомендую цю клініку.

Тетяна, 10.02.2024

УЗД спеціаліст гарно ставиться до пацієнтів, дуже гарно все мені пояснив що мене цікавило, лікарю дуже вдячна. Персонал клініки хороший, прийняли мене раніше по часу, не очікувала, все було культурно

Любов, 07.02.2024

Лікар УЗД був коректним, усе пояснив, надав відповіді. Залишилась задоволеною.

Римма, 03.02.2024

Сподобались відношення та робота лікаря, що проводив мені УЗД серця.

Валентина, 03.02.2024

Дуже ввічливі працівники у клініці. Я спізнилася, мені дуже швидко знайшли час. Все відбулося дуже швидко, уважні всі.

Анжеліка, 03.02.2024

Сподобалось, що прийняли вчасно та швидко надали діагностику.

Тетяна, 01.02.2024

Нормально клініка. Вже не вперше у цій клініці.

Аріна, 16.01.2024

Візитом у клініку залишився задоволеним.

Ярослав, 16.01.2024

Прийняли вчасно, навіть раніше, УЗД зробили акуратно, швидко. Не маю що сказати поганого про візит.

Олена, 05.01.2024

Лікар УЗД була нормальна, уважна, ввічлива, відчувався її професіоналізм.

Тетяна, 03.01.2024

Сподобалось ставлення працівників, комфорт в клініці, а також професійне виконання гастроскопії.

Альона, 02.01.2024