Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

• Вс: 9:00-14:00

вул. Мала Арнаутська, 56. На карті

Приморський

Клініка дуже сподобалася. Все було добре. Візит пройшов чудово.

Єлизавета, 21.08.2024

Сподобалася клініка, все було досить красиво та комфортно у клініці. Персонал дуже ввічливий та привітний. Загалом все дуже сподобалося у цій клініці.

Валерія, 08.08.2024

Все було добре у цій клініці, візит відбувся вчасно. Хотілось, щоб результати обслідування були у файлику, не просто так дали папери й все, а щоб воно було якось упорядковано, це таке невеличке побажання. А так загалом клініка дуже сподобалася, все було дійсно чудово.

Тетяна, 07.08.2024

Сподобалось обслуговування, сподобалась швидкість, сподобався лікар, що проводив мені УЗД, загалом, мені сподобалось все. Я залишилась задоволеною своїм візитом.

Анастасія, 01.08.2024

Сподобалось як лікар під час УЗД проконсультував та спілкування з адміністраторами клініки.

Євгенія, 01.08.2024

Клініка дуже подобається. Уже не вперше користуюся медичними послугами саме цієї клініки,  мені тут дійсно все підходить

Діана, 25.07.2024

Діагностику провели професійні, персонал на ресепшен ввічливий, лікарі дуже уважні до пацієнтів. Діагностику провели чітко, своєчасно. Я прийшла в клініку, все було підготовлено, обговорили все в деталях, зʼясували всі нюанси, діагностика пройшла легко і просто. Я дуже задоволена клінікою

Ірина, 18.07.2024

Задоволена візитом та проведеною діагностикою, дякую.

Ірина, 16.07.2024

Проведенням діагностики цілком задоволена, вес нормально, дякую.

Тетяна, 16.07.2024

В клініці прохолодно, була водичка, фахівець, що проводила ЕЕГ була ввічливою. Усім задоволений.

Юрій, 11.07.2024

Я задоволена візитом і проведенням діагностики, все добре, дякую.

Наталія, 06.07.2024

В клініці дуже хороший лікар діагностики. Лікар дуже добра, гарно ставиться до пацієнтів, візитом задоволена

Тетяна, 11.06.2024

Мне очень понравилась доктор УЗИ, очень внимательная. Клиника хорошая, обращалась не первый раз, замечаний не было

Маріана, 10.06.2024

Все було дуже добре, лікар УЗД привітна, вміє заспокоїти, роботою лікаря задоволені. Хороша клініка, сучасне обладнання

Аліна, 22.05.2024

Все пройшло чудово,  діагностику провели на вищому рівні, все показали і пояснили, записався в клініці на консультацію лікаря

Олексій, 14.05.2024

Клініка нам сподобалася, було хороше відношення зі сторони персоналу. Задоволені залишилися даною клінікою.

Світлана, 26.04.2024

Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці. Все було добре, зробили все мені швидко та якісно. Сама клініка дуже зручна.

Катерина, 20.04.2024

Очень хорошая клиника, дигностику провели хорошо

Любов, 17.04.2024

В клініці чисто, акуратно, персонал привітний, задоволені, дякуємо.

Валентина, 12.04.2024

Все сподобалось - лікар УЗД гарно віднеслась до мене, діагностика пройшла як і було заплановано.

Анастасія, 07.04.2024

Все добре пройшло. Трішки не сподобалося що розмовляли у клініці російською мовою. Було не комфортно, не все було в такому разі зрозуміло. Дуже зате подобалася цінова категорія на послуги у клініці.

Анастасія, 06.04.2024

Персонал клиники очень вежливый, обслуживание на высшем уровне, замечаний не было, мне понравилось

Тетяна, 14.03.2024

Діагностику провели добре. Раніше зверталася в клініку до гінеколога, були призначені аналізи. Вважаю, що деякі аналізи були зайві

Надія, 12.03.2024

Все добре пройшло. Клініка хороша, все було зручно, швидко та комфортно.

Максим, 12.03.2024

У клініці чисто, зручно, комфортно було. Дуже хороші спеціалісти у клініці, дуже ввічливі та уважні.

Інна, 12.03.2024