Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

Медичний центр «ОН Клінік Одеса» на вул. Мала Арнаутська надає можливість пройти діагностичні дослідження на сучасному та сертифікованому обладнанні ще

• Вс: 9:00-14:00

вул. Мала Арнаутська, 56. На карті

Приморський

Клініка «ОН Клінік Одеса» була відкрита в 2008 році. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а персонал укомплектований висококваліфікованими досвідченими фахівцями. У клініці «ОН Клінік Одеса» застосовуються для лікування тільки безопераційні методи, які успішно застосовуються і в інших розвинених країнах.

Медичний центр надає безліч якісних послуг таких в таких напрямках, як: урологія, проктологія (HAL-RAR), гінекологія, дерматологія, трихологія, гастроентерологія, ендоскопія, терапія, маммология, ендокринологія, неврологія, отоларингологія, кардіологія, алергологія, фізіотерапія. Також в клініці можна пройти інструментальну і лабораторну діагностику.

«ОН Клінік Одеса» проводить комплексне обстеження систем організму людини (Check-Up), які дозволяють дізнатися максимально багато інформації про своє здоров'я. Така комплексна діагностика дозволяє встановити діагноз на ранніх безсимптомних стадіях розвитку.

Переваги клініки «ОН Клінік Одеса»:

• широкий вибір медичних послуг;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • сучасний лікувальний і діагностичне обладнання;
  • комфортні умови;
  • доступні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Клініка чудова, комфорт прекрасний у цій клініці. Все було добре, зробили все мені швидко та якісно. Сама клініка дуже зручна.

Катерина, 20.04.2024

Очень хорошая клиника, дигностику провели хорошо

Любов, 17.04.2024

В клініці чисто, акуратно, персонал привітний, задоволені, дякуємо.

Валентина, 12.04.2024

Все сподобалось - лікар УЗД гарно віднеслась до мене, діагностика пройшла як і було заплановано.

Анастасія, 07.04.2024

Все добре пройшло. Трішки не сподобалося що розмовляли у клініці російською мовою. Було не комфортно, не все було в такому разі зрозуміло. Дуже зате подобалася цінова категорія на послуги у клініці.

Анастасія, 06.04.2024