Відгуки про діагностичний центр SANA VITA

• Пн-Сб: 9:00-18:00

вул. Водопровідна, 2/5. На карті

Приморський

В клініці хороші лікарі, дуже уважні. Все було дуже добре, все сподобалося

Ольга, 26.04.2024

Досить непогана клініка, часто користуємося послугами саме цієї клініки. Наш візит як завжди пройшов добре.

Денис, 10.04.2024

В клініці хороший спеціаліст діагностики, ми збираємося ще прийти на прийом. Роботою лікаря задоволені

Ангеліна, 06.03.2024

візитом задоволені - отримали усе, за чим йшли.

Андрій, 06.03.2024

В клинике хороший доктор диагностики, хорошо все сделал, мне очень понравился, планирую обратиться к доктору следующий раз. Клиника хорошая, замечаний к персоналу не было

Олександр, 27.02.2024

Лікар УЗД спеціаліст, який робив нам обстеження, дуже кваліфікований, зробив все на вищому рівні, ми залишилися задоволені.

Андрій, 21.02.2024

Роботою клініки залишилися незадоволені. Діагностика тривала 6-7 хвилин, хоча відведений час 30 хвилин. Висновок не відповідає показникам, це підтвердили лікарі, висновок діагностики не є інформативним, гроші на вітер. У лікаря відсутня лікарська етика, дуже багато питань до лікаря

Артур, 16.02.2024

Дуже все гарно пройшло. Клініка хороша. Дуже дякуємо за таке хороше обслуговування і за прекрасний сервіс.

Артур, 14.02.2024

Складно знайти клініку. Трохи не зручна  локація, майже нема місця для паркування.

Сергій, 01.02.2024

Все було добре, мене добре прийняли, лікар надав рекомендації, далі буду йти на обстеження. Персонал клініки хороший, все було якісно

Марк, 12.12.2023

Персонал клиники очень вежливый, все быстро. Диагностика великолепная, очень приятный врач, очень профессионально. Буду в клинику еще обращаться, приятно приходить в клинику. Мне очень понравилось, врачи великолепные

Татьяна, 23.10.2023

Мне очень понравился доктор диагностики, который делал мне УЗИ. Доктор очень дружелюбный, позитивный, было комфортно на приеме

Яна, 11.10.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Лікар, що проводив діагностику, усе дуже ретельно розповів і був дуже уважним. Усе дуже сподобалось! Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Мария, 21.11.2022

1-й Аэродромный переулок, 4. На карті