27 відгуків

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У медичному центрі «Medicover» надають якісні медичні послуги з поліклінічного обслуговування, діагностичних процедур, стаціонарного обслуговування та хірургії одного дня. Кожен бажаючий має змогу пройти високоточне обстеження у «Медікавер» на якісному обладнанні від передових європейських виробників медтехніки. У «Medicover» пацієнти можуть зробити ЕКГ, ФГДС, ректосигмоскопію, гістероскопію. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Антоновича, 102 / вул. Героїв УПА 73. На карті

Франківський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

Тут працюють як лікарі загальної практики (сімейні, терапевти, педіатри), так і вузькі спеціалісти: ендокринологи, хірурги, невропатологи, психотерапевти, гастроентерологи, ортопеди, ЛОРи, окулісти, стоматологи, дерматологи й косметологи, гінекологи, урологи й репродуктологи тощо. Вагітним, які стоять на обліку в Медікавер, а також пацієнтам відділення допоміжних репродуктивних технологій надається супровід медичного координатора в режимі 24/7.

У Медичному центрі Медікавер працюють власна клініко-діагностична лабораторія та сучасна ендоскопічна операційна. Досвідчені хірурги проводять малоінвазивні оперативні втручання у таких напрямках: органи черевної порожнини, урологія, гінекологія, проктологія, ортопедія-травматологія, нейрохірургія на хребті, ЛОР, пластичні хірургія та діагностична лапароскопія. Після операційного втручання пацієнти протягом доби йдуть додому.

Медікавер першим з приватних медичних закладів Західної України отримав дозвіл МОЗ на проведення медоглядів, видачу листків непрацездатності («лікарняних») та обмінних карт вагітним.

У 2015 році Медичний центр Медікавер у Львові отримав вищу категорію на відповідність критеріям державної акредитації закладів охорони здоров’я.

Дуже задоволена гарним персоналом. Всі люб'язні.

Юлия, 06.03.2020

Ввічливе ставлення, чистота, порядок, гарно подивився лікар, дав рекомендації.

Світлана, 03.02.2020

Клініка мені сподобалася, ми були вже другий раз. Порекомендую своїм друзям та знайомим. В клініці дуже хороший УЗД-спеціаліст.

Надія, 26.12.2019

Персонал уважний. Дуже хороша клініка, чистота на вищому рівні та європейського стандарту, лікарі та фахівці дуже хороші й уважні, все доступно розповіли.

Олеся, 29.10.2019

Лікарі дуже чудові, мені все сподобалось. Дякую.

Катерина, 30.07.2018

вул. Караджича, 29 Б. На карті