Дельта Мед

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Дельта Мед - це українсько-ізраїльський багатопрофільний медичний центр. Діагностика та лікування у клініці проводиться з урахуванням європейських та ізраїльських стандартів. Дельта Мед об'єднав команду провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком. Основними напрямками роботи є консультативний, діагностичний, денний стаціонар, хірургія одного дня. ще

ул. Караджича, 29 Б. На карті

Залізничний

Дельта Мед  –  це українсько-ізраїльський багатопрофільний  сучасний медичний центр, який надає широкий спектр медичних послуг для всієї родини.

Переваги центру є команда провідних спеціалістів з багатим клінічним досвідом та науковим добутком та передове обладнання експертного рівня, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. Завдяки високій ефективності діагностичних заходів, фахівці Дельта Мед призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Лікарі клініки розробили декілька програм комплексного обстедення організму - Чек Ап, які дозволяють пацієнтам  визначити стан свого організму, вчасно діагностувати схильність до захворювань.

Основиними  напрямками роботи клініки є –

• Консультавний   (онкологія, хірургія, гінекологія, урологія, терапія, кардіологія, травматологія, неврологія, психологія, проктологія, мамологія, гастроентерологія, інфекціологія, отоларингологія, дерматологія, ендокринологія, дерматологія, гематологія, ревматологія, імунотерапія, масаж та інші)
  • Діагностичний (УЗД діагностика, ендоскопія, біопсія, дерматоскопія, лабораторна діагностика, ЕКГ, Електронейроміографія  та інші)
  • Денний стаціонар – хіміотерапія, імунотерапія та симптоматична терапія.
  • Хірургія одного дня (гінекологія, урологія, травматологія, судинна хірургія  та інші)

На даний час  у клініці налічується близько 1000 медичних послуг для всієї родини. Безкоштовною послугою є – «порада лікаря», це коротка консультація пацієнта з лікарем, де пацієнт має можливість отримати відповіді на свої запитання.

Унікальною послугою у Дельта Мед є «Друга думка» - це консультація ізраїльського спеціаліста, а також можливість продовжити лікування пацієнтів у Ізраїльській  лікарні  Іхілов. У Дельта Мед турбуються про Вас і Ваше здоров'я!

Сама клініка дуже сподобалася. Було зручно, добре, комфортно у ній.

Анна, 12.04.2024

Клініка сподобалася, все дуже класно пройшло. Організація робочого процесу у клініці на якнайвищому рівні.

Вадим, 15.03.2024

Лікар дуже хороший який проводив діагностику, дійсно хороший спеціаліст, рідко таких зустрінеш. Сама клініка дуже хороша, у ній працюють дуже кваліфіковані спеціалісти.

Анна, 06.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.

Софія, 20.02.2024

вул.Личаківська 129.