Відгуки про діагностичний центр Дельта Мед

• Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

ул. Караджича, 29 Б. На карті

Залізничний

Дельта Медом я дуже задоволений. Працюють хороші лікарі, було гарне відношення, зробили знижку на обстеження через те, що я військовий, висновок був об'ємний, розширений і правдивий. Дуже задоволений візитом.

Олег, 02.08.2024

Мені не сподобалась реакція та поведінка лікаря, що робила мені УЗД - ні тобі доброго дня, ні до побачення, сухе лягайте, мовчки подивилась, чекайте у коридорі. Ось і все спілкування, після також мовчки пройшла повз мене до стійки адміністратора й пішла собі. Такого я ще не зустрічала, раніше фахівці завжди коментували побачене. Так чи так, в цю клініку я більше не звертатимусь.

Анна, 23.07.2024

Дуже сподобалася клініка.Все було дуже добре, персонал у клініці просто чудовий.

Ірина, 10.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все пройшло добре. Залишився задоволений візитом у цю клініку і роботою лікарів.

Роман, 05.07.2024

Дуже добре все пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Володимир, 07.06.2024

Хороша клініка. Дуже добре все було у цій клініці, все дуже сподобалося.

Михайло, 31.05.2024

Ярослав, 31.05.2024

Мені сподобався прийом, відношення працівників, сподобалось як лікар, що проводив діагностику, зустрів, надав увагу, його поради. Сама обстановка клініки сподобалась. Взагалі усе було досить кваліфіковано, красиво, культурно й дуже позитивно.

Любов, 08.05.2024

Микола, 17.04.2024

Сама клініка дуже сподобалася. Було зручно, добре, комфортно у ній.

Анна, 12.04.2024

Орхан, 12.04.2024

Тетяна, 12.04.2024

Клініка сподобалася, все дуже класно пройшло. Організація робочого процесу у клініці на якнайвищому рівні.

Вадим, 15.03.2024

Лікар дуже хороший який проводив діагностику, дійсно хороший спеціаліст, рідко таких зустрінеш. Сама клініка дуже хороша, у ній працюють дуже кваліфіковані спеціалісти.

Анна, 06.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.

Софія, 20.02.2024

Орхан, 23.01.2024