Відгуки про діагностичний центр Шпиталь Шептицького

• Оплата карткою,
  • Вс: 9:00-15:00

вул. Озаркевича, 4. На карті

Галицький

Лікарю діагностики найвищий бал. Лікар неймовірний пані Марія, професіонал, тактична, дуже приємна, уважна, дала професійні поради, я просто в захваті. Лікарю дуже дякую!

Галина, 16.07.2024

Я дуже задовоолена, обслуговування на високому рівні, буду рекомендувати клініку іншим, дякую!

Олена, 14.07.2024

Все було гарно, прийняли вчасно. Єдине, що мені не сподобалося, так сам сервіс в клініці. Діагностику провели, асистент іде до лікаря, лікар пише висновок, віддають висновок без всякої комунікації. Достатньо було пʼяти хвилин, щоб лікар пояснив що потрібно робити далі, це було б доречно. Це такий сервіс в клініці, тому не відмінно

Оксана, 04.07.2024

В клініці було комфортно, зауважень не було, прийшли в клініку, всі дуже ввічливі, лікар діагностики все розповів, ми задоволені

Олена, 18.06.2024

Сподобався сервіс в Шпиталі, й відповідно рівень лікаря, що робив мені УЗД. Все все сподобалось.

Матвій, 17.06.2024

Все було чудово, лікар діагностики приємний, абсолютно ніяких зауважень

Олег, 14.06.2024

Дуже хороше ставлення було зі сторони медперсоналу до пацієнтів у цій клініці. Все було доволі професійно.

Максим, 12.06.2024

Все було супер у цій клініці. Дуже все сподобалося, все пройшло дуже гарно.

Олена, 08.06.2024

Все швидко, все супер, якісно, візитом в клініку задоволена

Юлія, 07.06.2024

Давно вже користуюся медичними послугами саме цієї клініки, мене тут повністю все задовольняє. Атмосфера  у клініці дуже завжди приємна та гарна, подобається дана клініка.

Тетяна, 21.05.2024

Дуже сподобалася клініка, все було добре.

Юлія, 21.05.2024

Зустріли нас дуже добре у цій клініці. Все зробили нам швидко та якісно. Загалом все пройшло дуже гарно.

Володимир, 07.05.2024

Сподобався прийом, лікарі уважні, з почуттям, гарно провели діагностику, з розумінням поставилися, все розказали, візитом в клініку задоволені

Роксолана, 26.04.2024

Клініка супер, на ресепшен все гаразд. Діагностика, на яку я була записана, вимагала від мене повністю роздягнутися, лікар не закрив на замок двері, було дуже некомфортно

Аліна, 20.04.2024

Дуже приємний персонал на ресепшен, зустріли, все пояснили. Лікар УЗД спеціаліст був дуже приємний, гарно спілкувався, все розʼяснив. Ніякого негативного ставлення не було, все було на позитиві, все було дуже добре

Назарій, 17.04.2024

Дуже хороша клініка, дуже все сподобалося  у цій клініці.

Олена, 29.03.2024

Дуже гарний лікар, що проводив мені УЗД, дуже вдячна йому за гарно проведену діагностику.

Тетяна, 29.03.2024

Дуже сподобалася клініка, все пройшло чудово.Дуже  гарне обслуговування у цій клініці.

Ольга, 28.03.2024

Я дуже вдячна усім, бо мене гарно обслуговували, лікар Святослава, що робила мені УЗД, дуже приємна, чудово провела діагностику. Візитом залишилась задоволеною.

Ібрагімова, 19.03.2024

Сподобався сервіс, прийняли швидко та професійно. Візуально лікарня хороша. Візитом залишився задоволеним.

Андрій, 19.03.2024

Дуже гарна і чиста клініка, на діагностиці дуже гарно все пояснювали. Після УЗД направили на консультацію до ендокринолога, все дуже оперативно і все дуже зрозуміло

Вікторія, 18.03.2024

Дуже люблю цю клініку. Тут завжди комфортно та зручно, привітний та уважний персонал. Завжди звертаюся за допомогою тільки в цю клініку. Дуже подобається дана клініка.

Соломія, 15.03.2024

Дуже гарна клініка. У клініці було акуратно, приємно та чисто. Все відбулося вчасно у назначений час.

Артур, 13.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним - гарно, чисто, ремонт, приємний персонал. Лікар УЗД, пояснював що робиться, підказував що треба робити. Усе відбулось оперативно й добре.

Дарій, 12.03.2024

Все пройшло чудово, оцінюю на відмінно, дякую.

Христина, 08.03.2024

г. Львов, пр-т. Красной Калины, 29А. На карті