Отзывы о диагностическом центре Госпиталь Шептицкого

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-15:00

ул. Озаркевича, 4. На карте

Галицкий

Клініка супер, на ресепшен все гаразд. Діагностика, на яку я була записана, вимагала від мене повністю роздягнутися, лікар не закрив на замок двері, було дуже некомфортно

Аліна, 20.04.2024

Дуже приємний персонал на ресепшен, зустріли, все пояснили. Лікар УЗД спеціаліст був дуже приємний, гарно спілкувався, все розʼяснив. Ніякого негативного ставлення не було, все було на позитиві, все було дуже добре

Назарій, 17.04.2024

Дуже хороша клініка, дуже все сподобалося  у цій клініці.

Олена, 29.03.2024

Дуже гарний лікар, що проводив мені УЗД, дуже вдячна йому за гарно проведену діагностику.

Тетяна, 29.03.2024

Дуже сподобалася клініка, все пройшло чудово.Дуже  гарне обслуговування у цій клініці.

Ольга, 28.03.2024

Я дуже вдячна усім, бо мене гарно обслуговували, лікар Святослава, що робила мені УЗД, дуже приємна, чудово провела діагностику. Візитом залишилась задоволеною.

Ібрагімова, 19.03.2024

Сподобався сервіс, прийняли швидко та професійно. Візуально лікарня хороша. Візитом залишився задоволеним.

Андрій, 19.03.2024

Дуже гарна і чиста клініка, на діагностиці дуже гарно все пояснювали. Після УЗД направили на консультацію до ендокринолога, все дуже оперативно і все дуже зрозуміло

Вікторія, 18.03.2024

Дуже люблю цю клініку. Тут завжди комфортно та зручно, привітний та уважний персонал. Завжди звертаюся за допомогою тільки в цю клініку. Дуже подобається дана клініка.

Соломія, 15.03.2024

Дуже гарна клініка. У клініці було акуратно, приємно та чисто. Все відбулося вчасно у назначений час.

Артур, 13.03.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним - гарно, чисто, ремонт, приємний персонал. Лікар УЗД, пояснював що робиться, підказував що треба робити. Усе відбулось оперативно й добре.

Дарій, 12.03.2024

Все пройшло чудово, оцінюю на відмінно, дякую.

Христина, 08.03.2024

Дуже сподобалася клініка, все супер було. Сама клініка дуже гарна, всі дуже приємні були у клініці.

Яна, 07.03.2024

У клініці все було чисто, зручно, комфортно, акуратно. Дуже швидко мене прийняли - це мені дуже сподобалося.

Христина, 07.03.2024

Усе сподобалось - прийняли без очікувань, лікар під час УЗД усе добре пояснив.

Світлана, 04.03.2024

Сподобалася клініка. У клініці гарний ремонт, дуже гарне відношення зі сторони персоналу. Особливо сподобалося як самі фахівці проводили діагностику. Все пройшло на найвищому рівні, клінікою повністю задоволений.

Орест, 22.02.2024

Сподобались сервіс, відношення й сам колектив.

Віталій, 20.02.2024

Все супер, комфортна клініка, уважний персонал, дякую.

Анастасія, 16.02.2024

Зауважень до клініки немає. Сподобалося, що клініка чиста, діагностику проводять швидко, гарний персонал. Побажання до клініки, пояснювати пацієнтам як знайти клініку

Ксенія, 15.02.2024

У клініці чисто, акуратно, комфортно, тепло. Вода є, прийняли вчасно, результати видали швидко, ввічливо розмовляли, гарно дуже прийняли. Все добре пройшло. Все що мені потрібно було зробити, я зробила. Тому я дуже всім задоволена.

Ганна, 10.02.2024

Все добре пройшло. Обслуговування було дуже добре. Все підійшло. Все сподобалось.

Назар, 23.01.2024

Сподобалось відношення та обслуговування.

Роман, 17.01.2024

Сподобалось усе - по перше, мене зустріли внизу, ліфтом везла нагору, по друге, лікар, що робив мені діагностику, був дуже добрим, усе роз'яснив, пояснив та показав на моніторі. Усе пройшло дуже добре, я залишився задоволеним.

Олег, 17.01.2024

Все було дуже добре, дуже компетентно, швидко, дуже якісно. Сподобалось, що в моєму випадку, лікар УЗД спеціаліст дала рекомендацію замінити одне обстеження на інше, яке важливіше для мене. Лікар дуже уважно поставилась до мене, більш об'єктивно оцінила мою ситуацію. Дуже компетентно і професійно

Наталія, 12.01.2024

Покращився комфорт у  клініці в порівняні з минулими роками.  Бракує трішки шаф їх замало, роздягнутися немає де. А так відношення, консультування, роз'яснення - прекрасне. Все добре.

Ніна, 27.12.2023

ул. Щирецкая 36/5. На карте