177 отзывов

Госпиталь имени Митрополита Андрея Шептицкого

• Сб-Вс: 9:00-14:00

ул. Озаркевича, 4. На карте

Галицкий

В данный момент запись в клинику через наш сервис не ведется
Похожие диагностические центры в других районах города Львова:

Благодійний фонд «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» – це унікальний для України формат медичного закладу. У закладі не лише надають широкий спектр послуг за такими напрямками, як: кардіологія, гінекологія, терапія, неврологія, отоларингологія, травматологія, рентгенологія, УЗД діагностика, урологія, ендоскопія, та дерматологія, але й забезпечують своїм пацієнтам комплексний догляд. Шпиталь був заснований у 1993 році, й з того часу постійно розвивається вводячи в експлуатацію нове медичне обладнання та відкриваючи нові відділення. Нині на базі шпиталю успішно працюють наступні відділення:

• поліклінічне відділення, де прийом ведуть такі висококваліфіковані спеціалісти, як: терапевт, невропатолог, кардіолог, офтальмолог, уролог, онколог, гінеколог, дерматолог, хірург, травматолог, отоларинголог. Також, варто відзначити, що на базі поліклінічного відділення проводяться: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕЕГ, ХМ-ЕКГ), ендоскопічні обстеження, ультразвукові обстеження, рентгенографія і лабораторні дослідження;
  • відділення паліативного лікування. Працівники цього відділення докладають зусилля для того, щоб полегшити фізичні і духовні страждання важкохворих людей, за рахунок тривалої цілодобової опіки;
  • центр ментального здоров'я розпочав свою роботу у 2015 році. Його основна задача полягає у наданні духовно-психологічної допомоги всім тим, хто постраждав внаслідок військових дій на території України. На базі центру працюють психологи, психотерапевти, психіатри, а також священики;
  • мобільна паліативна допомога. Цей напрямок надає можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в домашніх умовах;
  • домашня опіка. Проект домашньої опіки є одним зі структурних підрозділів шпиталю. Зокрема, він націлений на те, щоб надавати медичну допомогу непрацездатним самотнім громадянам в домашніх умовах;
  • медична лабораторія;
  • відділення фізіо- та ерготерапії;
  • відділення гемодіалізу;

Також, на базі шпиталю працюють такі сервіси, як: швидка медична допомога, послуги на виїзді, а також випозичання реабілітаційного обладнання.

Відсутні бахіли. Довго очікувала висновок лікаря. Загалом все добре

Наталя, 15.09.2021

Мені дуже сподобалося. Приємна лікарка, все мені гарно пояснила та обслужила мене. Я їй дуже вдячна!

Ольга, 08.06.2021

Клініка дуже сподобалась, Дуже уважний персонал, ввічливі.

Зоя, 02.04.2021

Все було на висоті. Рентген робили протягом 15 хвилин, знімки були на руках одразу. Заключення отримала в цей ж день. Рекомендую!

Ирина, 23.02.2021

Был сегодня 22.01.2021 на приеме 14:00 на УЗД. УЗД коленного сустава, так как имеется резкая боль в правом коленном суставе. Врач водил туда-сюда прибором, так и не смог определить проблему. Зря потраченное время. Потом пошел в другую клинику, и там показало растяжение связок правого коленного сустава. Например в других клиниках как "ультрамед" там все хорошо определяют.

Евгений Кахцазов, 22.01.2021
Центры поблизости