Шпиталь Шептицького

• Оплата карткою,
  • Нд: 9:00-15:00

вул. Озаркевича, 4. На карті

Галицький

Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток.

Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника.

На сьогодні наша клініка у Львові надає широкий спектр послуг за такими напрямами:

• сімейна медицина
  • кардіологія
  • неврологія
  • ендоскопія
  • гінекологія
  • офтальмологія
  • хірургія (окреме хірургічне відділення)
  • дерматологія
  • проктологія
  • гастроентерологія
  • мамологія
  • масаж
  • фізична реабілітація (комплексний підхід реабілітаційної команди)
  • транспортування лежачих пацієнтів
  • 24/7 невідкладна медична допомога

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕХО, холтер, ДМАТ), УЗД, лабораторні дослідження, оренда реабілітаційного обладнання.

Проводимо вакцинацію, виїзну діагностику та ведення вагітності.

Тож зустрінемось у професійній клініці здоров’я та любові!

Хороша клініка, привітний персонал. В клініку прийшов раніше, очікував на прийом пару хвилин і лікар запросив на діагностику. Лікар УЗД  спеціаліст розпитав що мене турбує, дав детальну консультацію, все розказав і показав, порадив що потрібно робити. Візитом в клініку задоволений

Ігор, 06.08.2024

Лікарю діагностики найвищий бал. Лікар неймовірний пані Марія, професіонал, тактична, дуже приємна, уважна, дала професійні поради, я просто в захваті. Лікарю дуже дякую!

Галина, 16.07.2024

Я дуже задовоолена, обслуговування на високому рівні, буду рекомендувати клініку іншим, дякую!

Олена, 14.07.2024

Все було гарно, прийняли вчасно. Єдине, що мені не сподобалося, так сам сервіс в клініці. Діагностику провели, асистент іде до лікаря, лікар пише висновок, віддають висновок без всякої комунікації. Достатньо було пʼяти хвилин, щоб лікар пояснив що потрібно робити далі, це було б доречно. Це такий сервіс в клініці, тому не відмінно

Оксана, 04.07.2024

В клініці було комфортно, зауважень не було, прийшли в клініку, всі дуже ввічливі, лікар діагностики все розповів, ми задоволені

Олена, 18.06.2024

вул. Івана-Теодозія Куровця, 10. На карті