IQMED

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільна медична клініка «IQMED» надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, ендокринологія доросла та дитяча психіатрія, неврологія, гастроентерологія, акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів. ще

вул. Липова Алея, 15. На карті

Галицький

Багатопрофільний медична клініка «IQMED» надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду.

Ми врахували зауваження клієнтів до приватних медичних центрів:

Ми приділяємо достатньо часу роз’ясненню пацієнту щодо наших призначень і подальших кроків у лікуванні. В нас просторо, затишно та зручно як пацієнту так і лікарю. Ми лікуємо наших пацієнтів цілісно, збираючи та аналізуючи базові медичні дані.

Основний принцип клініки: Ми плануємо допомогу для Вас, Ми виконуємо заплановане, Ми перевіряємо результат, Ми коригуємо те, що необхідно.
Тому в Клініці IQMED лікарі призначають тільки необхідне.

Команда Клініки готова до пошуку нових рішень у лікуванні, не відмовляючись від давно перевірених методів, тому ми перш за все слідуємо сукупному лікарському досвіду - протоколу лікування за принципом доказової медицини, при потребі підключаючи індивідуальні рішення.

Обладнання клініки:

• УЗД експертного класу
  • ЕКГ
  • КТГ
  • Холтер
  • Спірометрія
  • Ваги медичні SECA (аналіз розподілу м’язів, жиру та води в організмі на основі вимірювання біоелектричного опору тканин організму)

Сподобалось спілкування, лікар діагност, видно було, що фахівець своєї справи. Візитом залишилась задоволеною.

Лариса, 22.02.2024

Все було зроблено якісно, я задоволена, дякую.

Ольга, 04.01.2024

Гарна клініка, приємні працівники, огляд пройшов комфортно.

Віта, 10.11.2023

Зручний сервіс, прийняли вчасно, швидко зробити. Одним словом усе пройшло класно!

Іван, 19.10.2023

ул. Шевченко 60, корп 18 (ЖК Семицвет). На карті