4.7
2 відгуки

Вемар, медичний центр

У медичному центрі «Вемар» надаються послуги з гінекології та урології, для чого в його стінах зібрано висококласних фахівців. У даному медичному закладі проводиться ультразвукове дослідження щитовидки, органів малого тазу, молочних залоз та вагітності. У клініці лікарі проводять консультування щодо вагітності, проблем безплідності, методів контрацепції та ін. ще

• Нд: вихідний

пр-т. Бажана, 16. На карті

Дарницький , м.Славутич, м.Осокорки, м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Медичний центр «Вемар» пропонує послуги висококваліфікованих гінекологів та урологів, які ефективно лікують безпліддя, невиношування плода, хвороби з гінекологічної ендокринології та ін.

«Вемар» надає послуги при патологіях шийки матки, хворобах урологічного спрямування. Лікарі клініки постійно підвищують свій професійний рівень, беручи участь у різних тематичних конгресах, семінарах та майстер-класах.

Напрямки роботи медичного центру «Вемар»:

• гінекологія – проведення діагностики за будь-яких жіночих хвороб (відеокольпоскопія, гістероскопія);
  • урологія – діагностика при чоловічому безплідді, порушенні статевої функції, захворюваннях нирок, сечового міхура, сечоводу та ін. (цистоскопія);
  • УЗД-діагностика дозволяє виявити навіть мінімальні порушення на ранніх етапах розвитку хвороби.

Послуги, що надаються у медичному центрі «Вемар»:

• відеокольпоскопія розгорнута;
  • щитовидної залози;
  • черевної порожнини;
  • нирок.

Обладнання, яке використовується у «Вемарі»:

• УЗД-апарат – для ультразвукового обстеження внутрішніх органів (удосконалена апаратура системи MyLab 50);
  • гістероскоп, що має вигляд телескопічного інструменту з підсвічуванням, що використовується для проведення процедури гістероскопії у гінекології.

Все отлично, персонал хороший, сделали все быстро, качественно.

Елена, 05.01.2018

ул. Закревского 61\2. На карті