Медицентр «Доктор ЛОР/ЗІР/НЕРВ»

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Діагностичний центр «Лікарі ЛОР/ЗІР/НЕРВ» пропонує послуги із професійної діагностики органів слуху. Для діагностики використовується тільки сучасне і високоточне обладнання, що дозволяє визначити навіть мінімальні відхилення від норми та своєчасно поставити правильний діагноз ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 71-В. На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр

Клініка «Медицентр» - профільний медичний заклад для лікування ЛОР та офтальмологічних захворювань: від діагностики до хірургічного втручання.

✔️Офтальмологічні послуги:

• Діагностика зору для дорослих та дітей
  • Хірургія катаракти
  • Лікування глукоми
  • Лікування косоокості
  • Лікування дакріоциститу (мікродренування носослізних каналів)
  • Офтальмопластика (блефорапластика, видалення новоутворень, усунення птозу та ін.)
  • Хірургія сітківки
  • Внутрішньоочні інфекції та інше

✔️ЛОР послуги:

•  Діагностика слуху та гортані
  • Отохірургія (усунення проблем з внутрішнім, зовнішнім та середнім вухом)
  • Ринохірургія
  • Лікування гортані
  • Септопластика (перегородка носа)
  • Аденоїдектомія та тонзилотомія
  • Видалення новоутворень
  • Отохірургія (усунення проблем з внутрішнім, зовнішнім та середнім вухом)
  • Невідкладна ЛОР допомога та інше

✔️ Діагностика слуху

• Аудіометрія
  • Тимпанометрія
  • Імпедансометрія
  • КСВП (коливання електричних потенціалів)
  • Сурдологія

❗️В наявності широкий вибір слухових апаратів

МЕДИЦЕНТР - це:

• Нішеві експерти зібрані з усієї країни, які мають практичний досвід роботи 10, 20 і навіть 30+ років
  • Потужна діагностична та хірургічна база укомплектована найсучаснішим обладнанням для вирішення найскладніших кейсів
  • Стаціонар з комфортними палатами тимчасового перебування
  • Сервіс 5* зіркового готелю
  • Для дорослих та дітей будь-якого віку.

Залишились дуже задоволені, персонал дуже привітний та терплячий, зачекали поки дитина вгамується, не підганяли, жодних претензій не висували, коли дитина бешкетувала, навіть коли розлив воду, просто витерли й не нарікали. Клініка чиста та комфортна. Звертатимемось до них ще.

Олександр, 08.01.2024

Все було добре, трошки розгубились коли шукали клініку, але ми встигли на прийом. Нас прийняли, все було добре. Персонал клініки дівчинка на ресепшен та лікар діагностики чудові. Лікар все порекомендував і все зробив. Прийомом у лікаря задоволені

Віра, 22.12.2023

Візитом у клініку залишився дуже задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримав усе на що розраховував, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Іван, 11.01.2023

Очень сложно было найти. А так хорошо встретили обслужили.

Михаил, 12.02.2020

Константиновская, 57. На карті