22 відгуки

Медичний центр АДОНІС ФЕМІЛІ

У багатопрофільному центрі ADONIS можна отримати медичну допомогу за багатьма напрямками. Тут можна пройти повну діагностику свого здоров'я і отримати послуги з лікування захворювань будь-якої складності. В установі діють доступні ціни та програми лояльності ще

• Нд: вихідний

Дніпровська набережна, 26 К. На карті

Дарницький , м.Осокорки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

До головних напрямів Медичного центру здоров'я сім'ї ADONIS-FAMILY відносяться:

• відділення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), ЕКО;
  • оперативне втручання, лазерна гінекологія;
  • жіноча консультація;
  • ведення вагітності;
  • поліклініка для дорослих.

Все сподобалося, добрі й лікарі та медсестри.

Наталия, 16.12.2021

Администрация клиники не смогли сказать цену. Сказали что цена будет известна после процедуры. В итоге когда я настоял на том чтобы сказали правильную цену, другой сотрудник подошел и достал откуда-то прайс и уже тогда уточнил, для меня это выглядело немного странно.

Дмитрий, 30.03.2021

Была на приеме у гинеколога Пекельная Оксана Николаевна, очень квалифицированный и внимательный врач. Также приятный человек, рекомендую!

Светлана, 13.02.2021

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

ул. Святослава Храброго, 5 (Народного Ополчения). На карті

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карті