Медичний центр Ваш лікар

МЦ «Ваш лікар» являє собою затишний медичний центр, у якому пацієнтам, крім амбулаторної терапевтичної допомоги, надаються послуги ультразвукової діагностики, що виконуються кваліфікованим і досвідченим лікарем-діагностом. У МЦ «Ваш лікар» ви можете пройти будь-які УЗ-дослідження за демократичними цінами ще

• Пн-Сб: 9:00-18:30

пр. Науки, 60а. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Якщо треба пройти ультразвукове обстеження - МЦ «Ваш лікар» є найкращим місцем для проходження ультразвукової діагностики будь-якого органу або системи організму.

УЗД-обстеження, які проводять у МЦ «Ваш лікар»:

• системи травлення (кишечник, печінку, жовчний міхур, підшлункова);
  • системи сечовиділення (наднирники, нирки, сечовий міхур);
  • матки і придатків;
  • органів малого таза у чоловіків;
  • лімфатичних вузлів;
  • щитовидної залози;
  • поверхневих структур;
  • молочних залоз.

У МЦ «Ваш лікар» вас приємно порадують рівнем сервісу і комфорту, професіоналізмом і кваліфікацією лікарів, новизною і точністю обладнання, а також ціновою політикою - однією з найбільш лояльних у Києві.

Важливим є також те, що медичний центр знаходиться у місці комфортної транспортної розв'язки, поруч з мальовничим Голосіївським парком.

Записуйтеся на діагностику у МЦ «Ваш лікар» і на власному прикладі переконайтеся у вищевказаних перевагах даного центру.

Дуже  нам сподобалася клініка, візит пройшов чудово.

Світлана, 10.07.2024

Записывались на время, а пришлось ждать пол часа своей очереди, не была бы в положении и с маленьким ребёнком то было бы в принципе все равно, но все же не приятно. УЗИ длилось две минуты максимум, может это и нормально, но не знаю, что там успел увидеть специалист.

Илона, 18.01.2020

В клинике комфортное помещение, тепло, приветливый персонал. Доктор УЗИ- специалист приветливый профессионально подошел к моей проблеме подробно объяснил, рассказал. Я осталась довольна обслуживанием.

Наталья, 09.01.2020

На рецепции девушка приветливая. Хорошо, что есть возможность сдать дополнительно анализы и другие врачи.

Юлия, 16.12.2019

Очень располагает врач, приятный человек. Замечательна клиника и персонал, только приятные впечатления.

Оксана, 17.10.2018

Ул. Елизаветы Чавдар, 13. На карті