Відгуки про діагностичний центр М-плюс на вул. Шовковичній

• Пн-Вс: 8:00-22:00

вул. Шовковична, 39/1. На карті

Печерський , м.Палац Спорту, м.Площа Українських Героїв

Очень понравилось, но нужно проходит в полупрозрачной одеждке после мрт через ресепшен, где мужчина, это неудобно.

Ольга, 18.06.2017

Сподобалась терплячість лікаря на МРТ, лікар чекає, поки пацієнт договорить, слухає його. Жіночка на рецепції сподобалась тим, що вона сказала, что у нас є півтори години, взяла наш номер телефону, щоб набрати нас, коли результати будуть готові. Ми встигли прогулятися, попити кави. Мені спдобалась клініка, дуже тихеньке місце. Єдине, мені здається, мало табличок. Ми втратили хвилини три, поки знайшли клініку.

Віктор, 05.06.2017

Все супер! Обслужили быстро и дали результаты через 20 минут! Очень рекомендую!

Артем, 11.05.2017

Администратор дала мне уже использованные бахилы и шапочку.

Лилия, 07.05.2017

Чекав півтори години, сервіс працював дуже погано.

Юрій, 23.02.2017

Очень много времени занимает все. Раньше я была в другой клинике и там это обследование у меня заняло 10 минут. Здесь я задержалась на несколько часов. Я выбежала с работы на обеденный перерыв, а вернулась уже к вечеру.

Лариса, 10.02.2017

МРТ зробили якісно, апарат дуже хороший, усе сподобалося. Дякую спвробітникам за роботу.

Любовь, 20.01.2017

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Юрія Кондратюка, 8.