330 відгуків

Добробут «Лікувально-діагностичний центр»

Діагностичний центр даного відділення клініки «Добробут» дозволяє за максимально короткий період пройти повне обстеження і отримати вичерпні відомості про стан здоров'я в одному комплексі. ще

• Пн-Вс: круглосуточно

вул. Сім'ї Ідзиковських, 3. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

В діагностичному центрі «Добробут» надається широкий спектр діагностичних маніпуляцій. Досвід експертів, сучасне обладнання, висока швидкість проведення досліджень в комплексі сприяють найбільш точним результатами діагностування.

Інструментальні та лабораторні дослідження:

• рентгенографія, КТ, МРТ, рентгеноскопія;
  • УЗ-дослідження, в тому числі 4D метод для вагітних;
  • добовий моніторинг артеріального тиску, ЕКГ;
  • рефрактометрія, оптична томографія, периметрія;
  • ЛОР-діагностика;
  • спірографія;
  • колоноскопія, фіброгастроскоп;
  • кардіотокографія;
  • кольпоскопія;
  • велоергометрія.

МРТ:

• онкоскринінг;
  • диференціальне діагностування доброякісних і злоякісних онкопроцесів;
  • візуалізація провідних шляхів спинного і головного мозку;
  • дифузія і перфузія - контроль лікування онкозахворювань;
  • МРТ плода.

Мамографія на обладнанні «Hologic» (США), характеризується високою безпекою і точністю дослідження.

УЗД:

• елластографія - диференційний спосіб діагностування доброякісних і злоякісних утворень;
  • 4D Voluson E10 - апарат, що дозволяє формувати об'ємні зображення візуалізуючих структур в режимі реального часу;
  • Virtual Organ Computer-aided AnaLysis (VOCAL II) в технології Voluson E10 - напівавтоматичний прилад, що поліпшує візуалізацію при перевірці органів і систем.

На назначенное время не удалось попасть, прием задержался. После Узи направили на сдачу крови. Лаборант не очень была довольна, что у меня нужно взять анализ. Я не считаю что это было нормально.

Елизаветта, 29.12.2020

Очень комфортно там находится и хорошее обслуживание клиники. Рекомендую

Галина, 09.12.2020

После того как сделали снимок, мне сказали подождать. Я уточнила под кабинетом ли, на что мне ответили, что нужно идти на ресепшен. После того как я просидела там полчаса, я подошла узнать сколько мне еще ждать, на что мне ответили, что результаты уже давно готовы. То есть я должна была сама догадаться, что нужно идти на ресепшен и уточнять самостоятельно готовность результатов , а не ждать, что меня вызовут по фамилии и выдадут результаты.

Лидия, 17.10.2020

Прийняли не вчасно - було багато пацієнтів. Але процедура була виконана швидко та хорошо. Все добре.

Светлана, 07.10.2020

Не советую. Сама процедура была проведена нормально, но получить результат оказалось ОЧЕНЬ сложно. МРТ в 19-00, результат обещали через 2-3 часа. Мною был акцентирован тот момент, что результат необходим к 8-30 утра максимум, так как на это время назначен прием у врача и от результатов МРТ зависело продливать больничный или нет. Утром были неоднократные обращения в контактный центр Добробута, мне каждый раз говорили подождать пару минут и результат будет. По итогу больничный закрыт, прием у доктора окончен, потрачено большая сумма,а результата исследования до сих пор нет. К контактному центру претензий нет, пытаються помочь.

Юлия, 21.09.2020

ул. Семьи Кристеров, 18/6. На карті