ІСІДА на Лівобережній

«ISIDA» на Лівобережній надає можливість пройти якісну діагностику на інноваційній, сертифікованій апаратурі зарубіжного виробництва. В цій філії є можливість пройти УЗД-діагностику, кардіотокографію, електрокардіографію та рентген. Для маленьких пацієнтів можливий виїзд додому з консультативно-діагностичною допомогою ще

• Пн-Вт: 8:00-16:00
  • Ср: 8:00-17:00
  • Чт: 8:00-18:00
  • Пт: 8:00-16:00
  • Вс: 9:00-15:00

м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 8Б. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Центр «ISIDA» на Лівобережній надає високоякісні діагностичні дослідження для всіх пацієнтів, як для дорослих, так і для маленьких.

У клініці працюють кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свій досвід роботи за допомогою різних курсів, майстер-класів та семінарів. Що дозволяє надавати високу якість діагностичних досліджень.

Діагностику проводять на сучасній, сертифікованій апаратурі, яка дозволяє отримувати результати швидко і своєчасно призначити найбільш підходящу схему лікування, яка позитивно вплине на здоров'я пацієнтів.

Лікарі в клініці «ISIDA» на Лівобережній проводять інструментальну діагностику. До неї відноситься:

• ультразвукова діагностика;
  • кардіотокографія;
  • електрокардіографія;
  • рентген.

Для рентгенологічного дослідження лікарі-рентгенологи використовують інноваційну систему «Moviplan IС». Цей апарат можна використовувати для традиційної рентгенографії, але також його використовують для проведення діагностики в горизонтальному, вертикальному і сидячому положенні. Діагностичні процедури доступні для будь-якої вікової групи пацієнтів від 2-х кг і до 250 кг.

«ISIDA» на Лівобережній надає діагностичні послуги в педіатрії. У відділенні є можливість отримати якісну амбулаторну допомогу для маленьких пацієнтів. У разі надзвичайної ситуації працює виїзна консультативно-діагностична допомога для дітей.

Дуже добре все пройшло. Комфортна клініка, дуже хороші фахівці у клініці. Пояснили, розказали все. Прийняли вчасно, все як має бути було.

Ольга, 03.02.2024

Флюорографію зробили завчасно, я задоволений якістю роботою клініки, привітні співробітники. Рекомендую

В'ячеслав, 28.12.2021

Сподобався комфорт та обслуговування клініки.

Надежда, 14.11.2021

Отличный Центр! Квалифицированные специалисты! Высоукий уровень оказания помощи и обслуживания! Лучшие!!!!!! Буду рекомендовать друзьям!!!

Наталья, 11.03.2021

Київ, б-р Вацлава Гавела (Івана Лепсе), 65.

м. Київ, просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 22.